Spotkanie z Joanną Bator

aktualizacja: 2017-09-06 21:24:44     nr wiadomości: 32894     przeczytano: 1451     Ilość komentarzy komentarze: 0

Laureatka Nagrody Nike w Augustowie

 

Spotkanie z pisarką Joanną Bator odbędzie się 22 września 2017 r. o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie przy Rynku Zygmunta Augusta 9 w ramach cieszącego się uznaniem publiczności cyklu Lektura Obowiązkowa.

Joanna Bator była dwukrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike za powieści „Piaskowa Góra” i „Chmurdalia” oraz otrzymała Nike za ”Ciemno, prawie noc”. Nagradzane były także jej książki o Japonii („Japoński wachlarz” i „Rekin z parku Yoyogi”), gdzie spędziła cztery lata jako stypendystka rządu japońskiego. Jej najnowsze powieści to „Wsypa Łza” i „Rok królika”.

 

Od marca 2016 r. augustowski dom kultury zaprasza na cykliczne spotkania autorskie z najlepszymi polskimi pisarzami i reporterami. Spotkania odbywają się w niepowtarzalnej atmosferze, ze specjalnie przygotowaną scenografią i niezwykłymi prezentami dla gości. Dotąd Augustów gościł m.in. Mariusza Szczygła, Filipa Springera. Wojciecha Tochmana, Sylwię Chutnik, Jakuba Żulczyka.

Rezerwacje i sprzedaż biletów w cenie 8 zł prowadzi Miejski Dom Kultury, tel. 87 643 36 59 lub 790 228 560

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.