Echa spotkania w okręgu nr 15

aktualizacja: 2018-08-14 17:35:30     nr wiadomości: 36406     przeczytano: 3773     Ilość komentarzy komentarze: 3

Radny Miasta Grajewo Ryszard Chiliński zaprosił mieszkańców okręgu nr 15 na spotkanie z Burmistrzem Grajewa Dariuszem Latarowskim. W spotkaniu uczestniczył także Bogdan Wojsławowicz, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta. Spotkanie odbyło się 13 sierpnia br. o godz. 19.00 przy budynku spółdzielni mieszkaniowej.

Podczas rozmów zwracano uwagę m.in.: na potrzebę remontu ulic: Krasickiego i Konstytucji 3 Maja; zbyt bliską odległość przejść dla pieszych przy skrzyżowaniach; złą organizację ruchu na ul. Wojska Polskiego; brak ścieżek rowerowych w mieście. Wskazywano także na konieczność remontu odcinka pomiędzy ul. Szpitalną i Koszarową, złą nawierzchnię chodnika przy Przedszkolu Miejskim nr 6, budowę traktu pomiędzy ulicami Szpitalną i Targową oraz wycięcie topoli z terenu Szpitala, stanowiącej zagrożenie dla właścicieli pobliskich garaży.

Zebrani sygnalizowali zbyt dużą ilość wysepek spowalniająco – kanalizujących na ul. Wojska Polskiego, brak ogrodzenia parku od ul. Wojska Polskiego, zarośnięte stacje transformatorowe i remont sięgacza do ul. Koszarowej.

Przybyli na spotkanie zainteresowani byli również przebudową ul. Ełckiej, Piłsudskiego i Kopernika, budową hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz budową sieci gazowej.

Podczas zebrania padały pytania o miejsce zdawania odpadów medycznych, termin "wyprowadzenia" samochodów ciężarowych z miasta, ceny za dostarczane ciepło i wodę oraz plan zagospodarowania Parku Solidarności i przejęcie dworca PKP.

 

Do okręgu wyborczego nr 15 należy:
ul. Koszarowa, Osiedle Południe bloki: 13, 16, 17, 22, 45, 46, 47

fot. e-Grajewo.pl

No właśnie. Gdzie są ścieżki rowerowe na ul. Wojska Polskiego? Bo komuś wysepek się zachciało? Piesi klną, kierowcy klną, rowerzyści klną! Nie wiem na pewno jaki udział w tych planach miał Ratusz ale jeśli miał, to dopóki nie pojawi się konkretny kandydat na burmistrza - nie idę do wyborów.
Napisał: tonietak dodano: 2018-08-15 17:09:48

A po co ogradzać tak ładny park?
Napisał: mama dodano: 2018-08-16 11:03:43

Tylko proszę nie ogradzać parku! teraz wygląda o wiele lepiej. Zyskał wizualnie.
Napisał: Ela M. dodano: 2018-08-20 13:39:56

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.