Echa spotkania w okręgu nr 13

aktualizacja: 2018-08-13 09:06:53     nr wiadomości: 36380     przeczytano: 4958     Ilość komentarzy komentarze: 2

10 sierpnia br. o godz. 17.00 odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Grajewo Dariusza Latarowskiego i radnej Rady Miasta Scholastyki Chełmińskiej  z mieszkańcami w okręgu nr 13. Zebranie odbyło się na os Broniewskiego.

Podczas spotkania mieszkańcy zwracali uwagę na grupowanie się w okolicy śmietnika osób spożywających alkohol. Pijani zostawiają nieporządek, są agresywni, wulgarni, zaczepiają przechodniów. Dyskutowano także o potrzebie montażu progu zwalniającego na drodze osiedlowej, remoncie studzienki kanalizacyjnej, braku miejsc parkingowych, urządzeń zabawowych dla dzieci oraz złym stanie budynku ADM zlokalizowanym przy ul. Konstytucji 3 Maja 21A

Przybyli na spotkanie zwracali uwagę również na nieczytelne znaki drogowe, złe wykaszanie terenów zielonych oraz duże opłaty naliczane wspólnotom mieszkaniowym za podcinkę drzew. Mieszkańcy zgłaszali potrzebę zwiększenia patroli policyjnych na osiedlu, dostawienie ławek, koszy na śmieci i pojemników na zwierzęce odchody. Wskazywali na utrudniony kontakt z dzielnicowym i problemy z niszczonym mieniem publicznym. Ponadto zgromadzeni skarżyli się na właścicieli czworonogów niesprzątających po swoich pupilach oraz niewłaściwe dokarmianie kotów wolnożyjących i ptactwa.

Cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami to świetna okazja, by dowiedzieć się o bieżących inwestycjach w mieście, realizacji budżetu, jak też uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania.

Okręg wyborczy nr 13 obejmuje:
Osiedle Broniewskiego, ul. Nowo Osiedle oraz ul. Konstytucji 3 Maja w tym bloki  21A, 27 i 29.


fot. e-Grajewo.pl

Czy pani radna zauwazyla jak POLICJA kontroluje park SOLIDARNOSCI ze mieszkancy osiedla boja sie z niego korzystac jest niszczony bo tam rzadza jakies grupy ze mieszkancy boja sie korzystac a policja stoi przy blokach i sie patrzy z gory jak to niszczeje boja sie zejsc do parku i pogonic tych wandali to policja ma pilnowac porzadku i bezpieczenstwa a nie wandale, wydawac miliony zeby bylo co niszczyc ???????.
Napisał: grajewiak dodano: 2018-08-15 15:18:00

Czy nasz dzielnicowy wogole istnieje. Poprzedni byl aktywny,chodzil rozmawial a ten obecny nie ma czasu. Jak juz osb.tel.to wiecznie zajety i umawia sie za tydzien_tydzien mija dzielnicowy zapomina ze mial byc i tak to dziala.
Napisał: J.24 dodano: 2018-08-16 10:46:34

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.