Skrócą się kolejki na SOR?

aktualizacja: 2020-07-06 10:41:58     nr wiadomości: 42816     przeczytano: 4703     Ilość komentarzy komentarze: 6

6 lipca br. Szpital Ogólny im. W. Ginela w Grajewie rozpoczął realizację projektu „Tryby Obsługi Pacjenta w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (TOPSOR)”.

Celem projektu jest usprawnienie pracy SOR-u w celu zwiększenia efektywności świadczeń zdrowotnych udzielanych osobom znajdującym się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. 

Dzięki zmianom pacjent będzie miał zapewniony łatwy dostęp do informacji o przewidywanym czasie oczekiwania i danych umożliwiających ewaluację czasu udzielania świadczeń.

Wprowadzane rozwiązanie ma na celu poprawę bezpieczeństwa pacjentów i komfort pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników. Mówiąc wprost – skrócą się kolejki. 

W czasie reorganizacji i prac dostosowawczych pacjenci proszeni są o wyrozumiałość.

 

Hahaha zmiana na plus przynajmniej teraz będą mogli pod pozorem dobrej zmiany trzymać pacjenta nawet 6 godz.na przyjęcie ważne że tablica wisi no i przynajmniej lekarz w swojej kajucie będzie mógł spokojnie dokończyć serial a nawet pełnometrażowy film....
Napisał: TOMASZ dodano: 2020-07-06 11:39:08

Nic się chyba nie zmieni. Może dokumentacji będzie więcej. Może poinformowany pacjent będzie cierpliwszy, może personel bardziej zmobilizowany?
Napisał: sw dodano: 2020-07-06 11:50:54

CZEŚĆ Personelu trzeba wymienić na przyjazny ludziom!!!!!
Napisał: Chory dodano: 2020-07-06 13:11:34

,,Chory" ty naprawdę jesteś chory. Ministerstwo zdrowia utrzymuje od lat te same limity przyjęć na studia medyczne, ze 5-9 rezydentur na specjalizację na województwo. Ty myślisz, że niemiłych i zmęczonych wymienisz na bezrobotnych czekających za bramą na pracę??? Że ci minister wyciągnie z kapelusza???
Napisał: Zdrowy dodano: 2020-07-06 16:19:01

Sytuacja na sorze i działania szpitala bardzo się poprawiła myślę że to zasługa nowego dyrektora ,który potrafi wysłuchać pacjenta który pójdzie z problemem .Pozdrowienia dla dyrektora
Napisał: Misia dodano: 2020-07-06 20:42:14

Temat na czasie , tak usprawniona praca ,że ostatnio pytając osobę w okienku czyli kompetentną osobę skoro w nim siedzi gdzie jest oddział zakazny nie umiał mi odpowiedzieć musiałam sama go znależć,jak się okazało miał go za ścianą obok na drugim rogu . Ot nasza służba zdrowia nóż w kieszeni się otwiera , oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka , bo są też osoby właściwe na właściwym miejscu. Dyrektor bardzo dobrze ,że robi porządek może w końcu coś na lepsze się zmieni i bojąc się o wlasną d,,,,ę może zaczną szanować pacjenta, a nie traktować jak niepotrzebnego intruza . Życzę wszystkim dużo zdrowia ,bo dziś chcąc chorować trzeba mieć końskie zdrowie.
Napisał: Pacjentka ... dodano: 2020-07-06 22:51:48

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.