Skorzystaj z promocji w PZU!

aktualizacja: 2018-11-26 06:14:36     nr wiadomości: 33721     przeczytano: 5237     Ilość komentarzy komentarze: 0

 

PZU DOM

- zniżka BĄDŹ Z NAMI oraz BONUS: aż 40% zniżki na nowe ubezpieczenie domu/mieszkania! OKAZJA! Teraz jeszcze taniej! Dodatkowe 10% zniżki na nowe ubezpieczenie domu/mieszkania w promocji BONUS!

- zniżka Auto + Dom: masz wykupione w PZU ubezpieczenie OC w pakiecie z NNW lub AC? Teraz otrzymasz dodatkowe 10% zniżki na ubezpieczenie domu/mieszkania w wariancie od wszystkich ryzyk! (dotyczy także umów wznowieniowych!)

Ubezpieczając w grudniu dom lub mieszkanie oprócz atrakcyjnych zniżek otrzymasz upominek dla dziecka :)


PZU AUTO

- ZNIŻKA ZA ZNIŻKĘ: do 40 % zniżki w Autocasco! Masz maksymalną zniżkę w OC i nie masz jej w AC? W PZU to nie problem! Kupując nowe AC otrzymasz na start aż 40% zniżki!

- NOWE AC: do 20% zniżki w Autocasco dla nowych klientów PZU

- PZU OCHRONA ZNIŻKI – nie stracisz swojej zniżki po jednej szkodzie w OC i AC


PZU FIRMA

- NOWE MSP: do 40% zniżki na nowe ubezpieczenie firmy!
  

Jestem Agentem Wyłącznym PZU będąc przedstawicielem nowej generacji agentów największej polskiej firmy ubezpieczeniowej. Specjalizuję się w dostosowaniu właściwego ubezpieczenia poprzez poznanie i zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań klienta w zakresie ochrony ubezpieczeniowej. Działam na terenie Grajewa i okolic, ale obsługuję też Klientów z innych miast.

Jest wielu sprzedawców „tanich polis” – u mnie kupisz UBEZPIECZENIE, które zapewni Ci spokój i pomoc. To nie będzie tylko zadrukowana kartka z niewiele wartą polisą. Swoim Klientom pomagam także przy likwidacji szkód – od zgłoszenia szkody aż do wypłaty odszkodowania.


Zadzwoń i umów się na spotkanie. Przedstawię Ci ofertę ubezpieczenia Twojego majątku – doradzę wybór wariantu i dostosuję ofertę PZU do Twoich potrzeb.

S p r z e d a m   C i  …  ś w i ę t y    s p o k ó j....


Janusz Szumowski
tel. 539 966 001
e-mail: jszumowski@agentpzu.pl

www: http://agent-pzu.grajewo.pl/

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.