Sieć Play postawi nowy maszt

aktualizacja: 2020-11-18 11:26:03     nr wiadomości: 44010     przeczytano: 2983     Ilość komentarzy komentarze: 2


Stacja bazowa sieci telefonii komórkowej Play wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i przyłączem energetycznym powstanie w m. Wierzbowo, gm. Grajewo.

- Powyższa inwestycja jest obecnie na etapie przygotowawczym. Planowana wieża kratowa będzie miała wysokość 60 metrów, a znajdą się na niej anteny sektorowe, radioliniowe oraz urządzenia radiowe sterujące pracą stacji. Planowany termin rozpoczęcia przedsięwzięcia to przełom drugiego i trzeciego kwartału 2021 r. - wyjaśnia czytelnikom e-Grajewo.pl Jan Pilewski, Senior Public Affairs Manager sieci Play.

Wybór miejsca inwestycji poprzedził szczegółowy proces analizy, uwzględniając wiele czynników - pomiary jakości sygnału wykonywane w terenie, obciążenie sieci, zgłoszenia klientów dotyczące jakości usług, uwarunkowania terenu, czy wreszcie dostosowanie lokalizacji do już istniejącej siatki stacji bazowych. 

Warto dodać, że czas epidemii oraz ostatnie miesiące obfitują w wiele tzw. fake-newsów związanych z funkcjonowaniem infrastruktury telefonii komórkowej

- Rozumiemy, że odróżnienie fałszywych od prawdziwych informacji może być dla wielu osób niełatwe. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych technologią sieci komórkowych zawsze do weryfikacji wartości merytorycznej źródeł traktujących o rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce. Budowanie wiedzy na temat funkcjonowania technologii telefonii komórkowej w oparciu o źródła naukowe, bazujące na faktach pozwoli zrozumieć, że zarówno proces inwestycyjny związany z rozwojem i modernizacją sieci, jak i wykorzystywane technologie są bezpieczne dla zdrowia i życia ludzi oraz środowiska naturalnego - dodaje menager sieci.

Komercyjna użyteczność stacji w Wierzbowie  jest zaplanowana w harmonogramie inwestycji na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2021 r.

 
e-Grajewo.pl

pracuje człowiek w Polsce, płaci podatki w Polsce a mu stanowisko nazwali po angielskiemu - czy to jest normalne ?
Napisał: miras dodano: 2020-11-19 08:29:30

Bo po angielsku to tak lepiej, piękniej brzmi. To jeszcze jeden bonus dla pracownika by poczuł się dowartościowany. Faktem natomiast jest obowiązywanie w Polsce Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r. W art. 1 tej Ustawy jest napisane: Przepisy ustawy dotyczą: 1) ochrony języka polskiego; 2) używania języka polskiego w realizacji zadań publicznych; 3) używania języka polskiego w obrocie oraz przy wykonywaniu przepisów z zakresu prawa pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zatem pilnujący przestrzegania prawa na terytorium Rzeczpospolitej powinien tu interweniować.
Napisał: Corleone dodano: 2020-11-19 09:15:52

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.