Shinkyokushin Grajewo

aktualizacja: 2018-05-09 22:30:34     nr wiadomości: 35171     przeczytano: 1432     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniach 27-29 kwietnia w przepięknym Centrum Japońskich Sztuk Walki "Dojo Stara Wieś" odbyło się Seminarium i kurs sędziowski zorganizowany przez Polską Federację Karate Shinkyokushin. W wydarzeniu udział wzięło 152 karateka z 14 krajów: Armenii, Austrii, Belgii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii i Polski.

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa kadra instruktorska. Fakt, że w jednym miejscu spotkały się najważniejsze postaci w historii europejskiego karate świadczy o wadze tego wydarzenia. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze od 25 lat tego typu spotkanie:
shihan Brian Fitkin 8 dan,
shihan Howard Collins 8 dan,
shihan Furko Kalman 8 dan,
oraz shihan Jan Bulow 7 dan, shihan Michael Soderkvist 7 dan, shihan Jesus Talan 6 dan, shihan Remigiusz Karpiński 6 dan, shihan Aleksander Goncharenko 5 dan.


Rzeczą oczywistą jest, że na seminarium nie mogło zabraknąć przedstawicieli KS Ookami. Łukasz Lemieszko i Beata Chlebus trenowali intensywnie pod okiem mistrzów. 

 
 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.