Sekcja tenisa stołowego

aktualizacja: 2018-02-26 15:58:54     nr wiadomości: 34441     przeczytano: 1850     Ilość komentarzy komentarze: 2

Rywalizacja juniorów na OTK 

Trzech juniorów: Krystian Maciorowski , Adrian Krasiński i Mateusz Marczykowski – zawodnicy sekcji tenisa stołowego  grajewskiego MOSiR  w dniach 23-24 lutego  w  Łomży rywalizowali w turnieju ogólnopolskim – 3 Grand Prix Polski Juniorów.

W turnieju eliminacyjnym  , który rozgrywany był w dwóch etapach grupowo – pucharowym , grało  84  zawodników z polskich klubów tenisa stołowego, w większości  SMS-ów  i ośrodków sportowych , w tym 9 zawodników z podlaskiego . Krystian Maciorowski  w fazie grupowej wygrał dwa pojedynki po 3-1  z Rogala H. /OPTIMA Lublin/  i Maciągiem K. /SMS Włodawa / i awansował do etapu  pucharowego wygrywając również dwa pojedynki po 3-1 z Bogaczem W. /KS  Bronowianka  Kraków i Skórko B. /JKTS Jastrzębie Zdrój /. Spośród startująch w turnieju eliminacyjnym zawodników z podlaskiego  tylko  Krystianowi udało się  wywalczyć prawo gry w turnieju głównym 3 GP Polski – 64 startujących.

Mimo  zaangażowania, sportowej postawy i dobrej gry nie udało się wyjść z grupy Mateuszowi Marczykowskiemu i Adrianowi Krasińskiemu . Start ten był ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami województwa i Polski .

    W dniach 05 – 06 .03 2018 r. zawodnicy będą rywalizować w Grajewie  w hali MOSiR w półfinałach indywidualnych mistrzostw województwa w tenisie stołowym SZS .

 

Gratulacje dla Krystiana,Adrianna i Mateusza jesteście dobrymi zawodnikami , bo jeśli wygrywacie lub nawet nawiązujecie walkę z najlepszymi w Polsce to jest duży sukces.Wiem jakimi środkami dysponują kluby tych zawodników i w jakich warunkach trenują.Robicie to z wielkim zaangażowaniem, myślę że możecie dużo osiągnąć a gra w tenisa stołowego nie należy do łatwych,wielu się o tym napewno się przekonało.Grajewo jest znane dzięki wam w Polsce.
Napisał: kibic dodano: 2018-02-27 08:20:30

Krystian ogien !!!
Napisał: Marek dodano: 2018-02-27 14:59:03

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.