Rymowanka o bezpieczeństwie

aktualizacja: 2020-07-23 08:11:03     nr wiadomości: 42941     przeczytano: 1150     Ilość komentarzy komentarze: 0

"Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję" - to nazwa zorganizowanego przez KRUS konkursu dla dzieci na rymowankę.

Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki (min. 5 wersów), promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzującej wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat. 

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu. 

Pracę konkursową podpisaną imieniem i nazwiskiem uczestnika wraz z  wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do północy dnia 31.08.2020 r. na e-mail: rymowanka@krus.gov.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: Konkurs na rymowankę oraz imię i nazwisko dziecka. 

Komisja Konkursowa wyłoni 20 laureatów z największą liczbą punktów. Zwycięzcy zostaną uhonorowanych nagrodami rzeczowymi. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu zostały zamieszczone na stronie internetowej www.krus.gov.pl.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.