Ruszył proces Tunezyjczyka

aktualizacja: 2018-03-13 08:03:09     nr wiadomości: 34601     przeczytano: 2684     Ilość komentarzy komentarze: 5

12 marca br. przed Sądem Okręgowym w Suwałkach ruszył proces Tunezyjczyka, oskarżonego o zabójstwo mężczyzny przed barem z kebabem w Ełku. Do tragedii doszło w noc sylwestrową 2016 r.

Z zeznań wynika, że 21-letni Daniel z Ełku zabrał z baru dwie butelki coli i uciekł. Za nim udali się właściciel lokalu, Algierczyk i kucharz, Tunezyjczyk. Doszło do szarpaniny, w której ełczanin zginął od ran zadanych nożem.

Oskarżony nie przyznał się do winy, nie chciał składać zeznań i odpowiadać na pytania. Złożył jedynie oświadczenie, w którym przeprosił rodzinę zabitego. Nie jestem mordercą, wiodłem normalne życie, pracowałem uczciwie i nie miałem problemu z ludźmi – mówił.

Obecne na sali rozpraw matka i siostra zabitego nie przyjęły przeprosin. Kobiety żądają od Tunezyjczyka łącznie 70 tys. zł.

Dziś kolejne przesłuchania w tej sprawie.

 
/e/

zobacz:
Ełk: zginął 21 -latek

Ełk: kolejne zatrzymania
Znów niebezpiecznie w Ełku!

 

trudno zginał człowiek ale czesto dokuczacie obcokrajowcom a potem dziw bo nerwy poniosły.mi szkoda i jednego i drugiego
Napisał: bozena dodano: 2018-03-13 10:01:02

Pani Bożenko! Podpisuję się pod Panią! Oczywiście nie wiemy jak było, tragedia dotknęła dwóch stron. Tutaj chcę napisać o tym co widzę często, zbyt często. Pracując w Ełku wiem ile jest i uwaga tu mnie można jechać, ile jest chamstwa!!! Rasizmu!!! Agresji na ulicach i w lokalach!! Ełk jest pełen tego jest więcej obcokrajowców, w galerii wiele razy słyszałam jak wyzywają od bambusów, często obecnych tam wojskowych amerykanów. Pracując w jednym z lokali nie raz też widziałam akcję agresji wobec "brudasów" jak to "młodzież" po alkoholu, albo i bez, często zwykła wykrzykiwać. Brak tolerancji i agresja, godna potępienia!
Napisał: Anesia dodano: 2018-03-13 12:25:30

zycze paniom zamieszkania wsrod obcokrajowcow szczegolnie z krajow arabskich zobaczycie wtedy agresje
Napisał: jacek dodano: 2018-03-13 19:20:37

Do Anesia- wszytko , to o czym piszesz - razizm, neonazizm, fobie- rusofobia- germanofobia-homopfobia... etc -sa to "nauki"- kaczystowskiej partii- o nazwie PiSS,TV Trwam , Radia Maryja oraz skrajnie prawicowach pism !
Napisał: Baba dodano: 2018-03-13 20:10:36

Do jacek- jaki ma zwiazek przestepczy wyczyn w lokalu prowadzonym przez obcokrajowcow z tym co piszesz ??!
Napisał: Choop dodano: 2018-03-14 01:07:58

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.