Rozpoznajesz tego mężczyznę?

aktualizacja: 2018-06-14 10:40:59     nr wiadomości: 35534     przeczytano: 8686     Ilość komentarzy komentarze: 0

Monieccy policjanci poszukują sprawców oraz świadków rozboju, do którego doszło 23 maja bieżącego roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Trzcianne.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach poszukuje sprawców oraz świadków rozboju, do którego doszło 23 maja 2018 roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Trzcianne. Prezentowany na portrecie pamięciowym mężczyzna to jeden ze sprawców.

Z ustaleń policjantów wynika, że dwaj nieznani mężczyźni po włamaniu się do domu pokrzywdzonego pobili go, a  następnie ukradli pieniądze  w kwocie 2000  złotych i telefon komórkowy o wartości 200 złotych.

Mężczyzna z portretu pamięciowego był w wieku około 30 – 40 lat, krępej budowy ciała. Miał on około 180 cm wzrostu, twarz okrągłą bez zarostu, a włosy koloru ciemny blond ostrzyżone na tzw. „jeża”. Drugi mężczyzna miał założoną kominiarkę. Był w wieku około 30 – 40 lat, krępej budowy ciała.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, bądź byli świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mońkach pod nr telefonu 85 670 37 12 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr telefonu 997 lub 112.

 Z góry dziękujemy za udzieloną pomoc.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.