Rozbudowa sieci wodociągowej

aktualizacja: 2017-09-12 12:40:49     nr wiadomości: 32934     przeczytano: 2695     Ilość komentarzy komentarze: 0

Grajewski magistrat przystąpił do budowy sieci wodociągowej w ul. Elektrycznej, niedługo ruszą też prace w ul. 11 Listopada. Miejska woda popłynie jeszcze w tym roku.

Realizacja inwestycji polega na wykonaniu sieci wodociągowej z rur PE, budowę przyłączy od sieci głównej do granicy pasa drogowego, montaż hydrantów przeciwpożarowych nadziemnych, montaż uzbrojenia sieci wodociągowej (zasuw, kształtek, itp.) zgodnie z opracowaną dokumentacją. Zadanie wykonuje przedsiębiorstwo z Częstochowy za kwotę 258 300 zł.

Dostęp do bieżącej wody i kanalizacja to norma w dzisiejszych czasach, jednak w mieście są wciąż miejsca, gdzie mieszkańcy jeszcze nie korzystają z tego w pełni. I chociaż każdego roku udaje się zrealizować zaplanowane inwestycje to na podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej oczekuje jeszcze wiele domostw. Zbliżamy się do cywilizacji – cieszą się mieszkańcy ul. Elektrycznej i 11 Listopada - choć na kanalizację sanitarną i nawierzchnię przyjdzie im poczekać.


e-Grajewo.pl
 
  - Grajewo ul. 11 Listopada
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.