Rowerem wokół jeziora

aktualizacja: 2017-07-27 12:45:37     nr wiadomości: 32567     przeczytano: 2986     Ilość komentarzy komentarze: 1

Dnia 23 lipca(17) w minioną niedziele Klub Morsów MOSiR Grajewo zorganizował rajd rowerowy wokól jeziora rajgrodzkiego. O godzinie 10 morsy i sympatycy morsów spotkali się na parkingu  w Grajewie gdzie swe rumaki załadowali na przyczepki samochodów i wyruszyli do miejsca rozpoczecia rajdu - Nadlesnictwo w Tamie. Uczestnicy rajdu z pobliskich miejscowości Rajgrodu dotarli ma miejsce zbiórki na własnych rowerach.

Punktualnie o 11,30 wszyscy wyruszyli w trasę wokół jeziora rajgrodzkiego długości blisko 60 km przejeżdźając przez miejscowości Rajgród-Skrzypki- Lisewo-Stacze-Krzywe-Zawady Tworki- Czarna wieś. Słoneczna pogoda sprzyjała kąpielom w mijanych kąmpieliskach. Po około 5 godzinach rowerowej eskapady wszyscy szczęśliwi i weseli dotarli nad brzeg zatoki Czarnowiejskiej gdzie przy ognisku cieszono się z uroków krainy jeziora rajgrodzkiego w pełni godząc się z powiedzeniem „cudze chwalicie -swego nie znacie” a poznać warto!
Realizując plan sportowo-rekreacyjny ustalony przez Klub Morsów na okres letni w miesiącu czerwcu został zorganizowany rajd wokół jez. Toczyłowskiego a sierpniu morsy organizują spływ tratwą po Biebrzy.
 
Szczegóły u morsów Janka i Andrzeja ~605298771, ~600954834.
 
Morsów i sympatyków morsów serdecznie zapraszamy.
 
 

Nadal aktualny konkurs na nazwę Klubu Morsów MOSiR Grajewo  

Super za rok skorzystam
Napisał: Ktos dodano: 2017-08-03 07:27:45

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.