Rewitalizacja w Szczuczynie

aktualizacja: 2018-07-09 09:26:03     nr wiadomości: 35758     przeczytano: 2087     Ilość komentarzy komentarze: 0

Szczuczyński magistrat „poszukuje” wykonawcy zadania pn. „Rewitalizacja przystanku komunikacji samochodowej przy ulicy Sobieskiego w Szczuczynie”. Zainteresowani swoje oferty mogą składać do 17 lipca br. O wyborze najkorzystniejszej zadecyduje zaproponowana cena i udzielony okres gwarancji.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa przystanku komunikacji samochodowej przy ulicy Sobieskiego wraz z częścią ulicy Sobieskiego oraz przebudowie istniejącego parkingu na samochody osobowe przy ulicy Pawełki w Szczuczynie.

Zakres robót budowlanych obejmuje m.in. rozbiórkę istniejących elementów dróg, budowę studzienek kanalizacji deszczowej, ustawienie latarń przystankowych i monitoringu, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, wykonanie podbudowy z betonu asfaltowego, ułożenie dwóch warstw jezdnych z betonu asfaltowego, ułożenie chodnika z kostki brukowej grafitowej, wykonanie peronu na przystanku autobusowym z kostki brukowej oraz montaż wiaty przystankowej wraz z elementami małej architektury.

Zgodnie z planem przedsięwzięcie powinno zostać ukończone do 31 października br.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.