Remont świetlicy w Skajach

aktualizacja: 2018-10-02 15:11:30     nr wiadomości: 37294     przeczytano: 1837     Ilość komentarzy komentarze: 1

Trwa modernizacja świetlicy wiejskiej w Skajach. Przedmiotem inwestycji jest wymiana pokrycia dachowego oraz remont elewacji budynku.

Zakres robót obejmuje m.in. demontaż pokrycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych, obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych, stolarki drzwiowej i części stolarki okiennej, uzupełnienie elementów więźby dachowej, remont kominów, wykonanie pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z montażem obróbek blacharskich, ocieplenie budynku płytami styropianowymi, wykonanie elewacji, montaż drzwi wejściowych, brakującej stolarki okiennej oraz naprawę schodów wejściowych.

Prace za kwotę 95 480 zł brutto wykonuje Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ze Szczuczyna. Inwestycja w wysokości blisko 50 tys. zł. została dofinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, Działanie 8.6 Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego.

Realizacja projektu przyczyni się do zwiększenia integracji społecznej lokalnej społeczności, a zwłaszcza dzieci i młodzieży, osób wykluczonych i zagrożonych ubóstwem, pochodzących z rodzin wielodzietnych, korzystających z pomocy społecznej. Projekt zakończy się jeszcze w tym roku.

 

 
  - fot. A. Kuczyński

Przedmiotem podmiotu jest przedmiot na dachu
Napisał: Genek dodano: 2018-10-08 12:04:24

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.