Regionalny portal na temat nieruchomości

aktualizacja: 2018-05-11 13:30:43     nr wiadomości: 35186     przeczytano: 3768     Ilość komentarzy komentarze: 0

Aksdom.pl - takiego regionalnego portalu na temat nieruchomości jeszcze nie było


Poszukiwanie mieszkania to poważne przedsięwzięcie. Zwłaszcza, że na samym szukaniu się nie kończy, zazwyczaj potrzebujemy jeszcze notariusza, architekta, ekipy remontowej … Czy nie byłoby wygodnie, gdyby wszystko można było znaleźć w jednym miejscu?

Takie właśnie założenie przyświeca nowemu portalowi Askdom.pl. To regionalne przedsięwzięcie, nowatorskie na podlaskim rynku. Dlaczego?


Trzy ważne powody

Po pierwsze, już teraz znajduje się tutaj ponad 4 tysiące ofert z podlaskich – i tylko podlaskich - biur nieruchomości, a liczba ta wciąż rośnie. Dotyczą one nie tylko sprzedaży, ale i wynajmu nieruchomości w regionie. W jednym miejscu można więc porównać regionalne oferty z profesjonalnych źródeł, a dzięki szczegółowemu, dopracowanemu systemowi ustawień, można wybrać nie tylko miasto czy cenę, ale także powierzchnię, liczbę pokoi czy piętro, na którym ma się znajdować interesująca nas nieruchomość. W ten sposób przeglądamy propozycje wyselekcjonowane dokładnie pod nasze potrzeby.

Po drugie, oprócz ogłoszeń o sprzedaży i wynajmie nieruchomości, znajdziemy tutaj także bazę firm z branży materiałów budowlanych, dekoracji, designu czy urządzania ogrodu. Co więcej, znajdziemy także ofertę regionalnych fachowców: od architektów, poprzez dekarzy, deweloperów, hydraulików i specjalistów od przeprowadzek, na ubezpieczycielach kończąc. Jednym słowem, mamy dostęp do niezbędnego wsparcia, potrzebnego przy zakupie i urządzaniu mieszkania czy domu.

Po trzecie, Askdom.pl oferuje bazę wiedzy. Jak ułożyć panele? Jak stworzyć ogród przyjazny dzieciom? Jak wywabić plamę po winie? Jak wybierać sprzęt AGD? To tylko nieliczne przykłady tematów z obszernej bazy materiałów poradnikowych, jakie znajdziemy na portalu.  

- Wkrótce dołączą do nas również eksperci, którzy będą dzielić się swoją wiedzą na temat podlaskiego rynku nieruchomości – mówi Karol Serwatko, współwłaściciel portalu.


Wiarygodność i doświadczenie

Karola Serwatko, jak sam mówi, temat rynku nieruchomości interesował „od zawsze”. Swoje zainteresowanie podparł stosownym doświadczeniem – można tu wymienić choćby pracę w biurze nieruchomości Metro House czy też w białostockim oddziale Polska Press. Zatrudnienie na rzecz PP - lidera na rynku mediów regionalnych i lokalnych, połączył z czasem płynnie z prowadzeniem własnego biura nieruchomości. Zdobyte doświadczenie utwierdziło go w przekonaniu, że podlaski rynek potrzebuje takiego portalu jak Aksdom.pl.

- Askdom.pl to miejsce, które w jednym miejscu ma skupiać kompletną, przydatną wiedzę z zakresu rynku nieruchomości – mówi Karol Serwatko. – Jest to miejsce nie tylko dla osób, które szukają mieszkania, domu czy biura. Stawiamy również na promocję firm i biur nieruchomości z branży, chcemy przybliżać ich funkcjonowanie i pokazać szeroki wachlarz ich oferty oraz zwiększyć możliwość dotarcia do potencjalnych klientów.

Partnerem portalu Askodm.pl jest Wschodni Klaster Budowlany. To zrzeszenie ponad 300 przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, które ma status Krajowego Klastra Kluczowego.

- Stawiamy na kompleksowość, rzetelność i wiarygodność – podsumowuje Karol Serwatko. – A najlepiej się o tym przekonać odwiedzając portal Askdom.pl.

Zapraszam!

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.