Rajgród: turniej piłki nożnej

aktualizacja: 2019-06-18 16:31:00     nr wiadomości: 39504     przeczytano: 5418     Ilość komentarzy komentarze: 0

W miniony piątek na boisku szkolnym w Rajgrodzie odbył się turniej piłki nożnej "O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie". Wydarzenie to było częścią obchodów 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. W zdrowej, sportowej rywalizacji rozegrali mecze, które wyłoniły zwycięzców zmagań.

Podczas rozgrywanych meczów na boisku zawodnicy w duchu sportowej rywalizacji rozegrali ostrą walkę. Wszystkim towarzyszyło dużo emocji. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie zakończył się zwycięstwem drużyny z Urzędu Miasta w Grajewie. Wydarzenie to było częścią obchodów 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. Ostatecznie rywalizujące ze sobą jednostki uplasowały się w poniższej klasyfikacji:

I miejsce – Urząd Miasta Grajewo

II miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Grajewie

III miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Mońkach

IV miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

V miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Kolnie

Na koniec turnieju pamiątkowe puchary wręczył zawodnikom Komendant Powiatowy Policji w Grajewie podinsp. Marek Palecki, Nadleśniczy Nadleśnictwa Rajgród Jacek Konieczny, Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski i Starosta Powiatu Grajewskiego Waldemar Remfeld.

Zwycięskim drużynom i nagrodzonym zawodnikom gratulujemy! 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.