Radziłów:usuwanie azbestu

aktualizacja: 2016-04-11 08:40:37     nr wiadomości: 28060     przeczytano: 2865     Ilość komentarzy komentarze: 0

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Radziłów w 2016 r.

Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na:

Jeśli wymaga tego sytuacja - skupieniu w jednym miejscu (np. na palecie transportowej) płyt cementowo-azbestowych z danej nieruchomości przeznaczonych do wywozu,
Zapakowaniu zebranych w jednym miejscu płyt cementowo-azbestowych w przewidziany do tego celu czynnik ochronny, zabezpieczający ww. płyty przez kruszeniem, uszkodzeniem itp.,
Załadunku zebranych wyrobów azbestowych na pojazd przeznaczony do transportu. Załadunek ma zostać przeprowadzony sprzętem Wykonawcy.
Transporcie zebranych wyrobów azbestowych w przeznaczone do tego miejsce unieszkodliwienia, które jest zarządzane przez instytucję działającą w sposób legalny i uprawnioną do przyjmowania i unieszkodliwiania tego typu odpadów. Transport ma zostać przeprowadzony sprzętem Wykonawcy.
Przekazaniu wyrobów zawierających azbest ww. instytucji celem unieszkodliwienia. Koszt zdeponowania i unieszkodliwienia odpadów ponosi Wykonawca.

 

Gmina Radziłów 
19-213 Radziłów
ul. Plac 500-lecia 14 
Tel. 86 273 71 10; 
WWW bip.ug.radzilow.wrotapodlasia.pl/Przetargi/9b6b785e4c1c2b4/

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.