Pusty plac budowy

aktualizacja: 2019-06-27 09:52:59     nr wiadomości: 39582     przeczytano: 6041     Ilość komentarzy komentarze: 4

Prace budowlane Kaplicy Cmentarnej w Grajewie zostały wstrzymane w ubiegłym roku. Obiekt zlokalizowany przy nowej kwaterze cmentarza komunalnego - na wysokości skrzyżowania ulic Pułaskiego i Sportowej - pozostaje niewykończony, plac budowy świeci pustkami. Wśród mieszkańców pojawiają się różne spekulacje. Dlaczego?

- Ze względu na brak środków finansowych budowa Kaplicy Cmentarnej w Grajewie została wstrzymana w maju ubiegłego roku. Obecnie, o ile tylko pogoda pozwoli, prace na zewnątrz budynku zostaną wznowione już na początku lipca br. Na dokończenie inwestycji poszukujemy środków finansowych – odpowiedział Mirosław Mielczarek, Prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Grajewie.

Inwestorem i wykonawcą przedsięwzięcia jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie. Pierwszą łopatę pod budowę obiektu wbito we wrześniu 2016 r. Według projektu kompleks będzie miał powierzchnię blisko 1000 metrów kwadratowych, powstaną dwie sale przedpogrzebowe, kaplica do odprawiania nabożeństw oraz zaplecze tj. chłodnie, przebieralnia, sklep z artykułami pogrzebowymi. Teren wokół budynku także zostanie zagospodarowany.


e-Grajewo.pl

Witam, jak to jest? jesli ide do sklepu po zakupy to musze miec na to pieniadze, jak chce budowac dom to tez by wypadało na to mieć pieniądze. Natomiast społka miasta moze wydawc i robić co chce, mam to mam nie to nie? /
Napisał: Marian dodano: 2019-06-27 13:18:41

Miasto miało pewna kwote ale ceny poszly w gore i poprostu nie starczylo. Mało to budynków od lat straszy w Grajewie? Stan prawie surowy dokonczony , nic ponad to. Zatem można?!
Napisał: Wystarczy popatrzeć dodano: 2019-06-28 22:17:43

Na kaplicę zabrakło ale na wielkie rozkopwanie bagienek środki są. Może warto kończyć jedna inwestycję a później zaczynać drugą
Napisał: Mieszkanka dodano: 2019-06-30 07:49:50

Na rozkopania bagienka lub wybetonowanie skwerku przy głównym skrzyżowaniu, ławki patriotyczne to kasa jest. Na inwestycje która na siebie zarobi to nie. Ot logika
Napisał: Gospodarz dodano: 2019-07-01 22:33:57

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.