Przedszkole Terapeutyczne

aktualizacja: 2017-08-31 12:28:12     nr wiadomości: 32687     przeczytano: 2337     Ilość komentarzy komentarze: 2

Pierwszy w Grajewie Terapeutyczny Punkt Przedszkolny
MILOWY KROK.
Otwarcie - wrzesień 2017
TRWAJĄ ZAPISY!


Przedszkole Milowy Krok zostało stworzone z myślą o dzieciach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a w szczególności dzieciach ze spektrum autyzmu oraz innymi zaburzeniami rozwoju.

Tworzymy miejsce przyjazne dziecku, otaczając je wsparciem terapeutycznym, ciepłem i życzliwością w oparciu o wysokie kompetencje pracowników.

Poza zajęciami w małych grupach, każdy podopieczny objęty będzie codzienną, indywidualną opieką terapeutyczną.

Dla dzieci z orzeczeniami oraz opiniami o Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju - przedszkole bezpłatne.

Więcej informacji na: www.milowy-krok.com
oraz pod numerem telefonu:  +48 733 532 883


Drodzy Rodzice zachęcamy do kontaktu.
Pozwólcie swojemu dziecku zrobić "Milowy krok" ku rozwojowi.
Zapraszamy!

 

wreszcie w Grajewie, podobnie jak w innych miastach, powstał punkt przedszkolny z myślą tylko o dzieciach niepełnosprawnych a przede wszystkim z autyzmem. Z tego co wiem, założyła je osoba, która studiując psychologię w Warszawie od czterech lat pracowała z dziećmi autystycznymi w przedszkolach w Warszawie oraz odbyła też roczny staż w Synapsis w Warszawie. To dobrze, że dzieci z autyzmem i nie tylko nie będą musiały być wożone do Ełku, łomży, Białegostoku ... Gratuluję pomysłu i życzę sukcesów w tej trudnej pracy.
Napisał: Katarzyna dodano: 2017-08-16 15:08:08

Tak, dla dzieci z głebokimi zaburzeniami to dobry pomysł. Bo delikatnie chore, że tak to nazwe to najlepiej jak ze zdrowymi są razem. Bo to przecież działa dobrze na ich rozwój. Zdrowa grupa ruwiesników to najlepsza rehabilitacja dla chorego dziecka. No ale powodzenia. Ciezki kawalek chleba praca z dziecimi chorymi.
Napisał: Alksa dodano: 2017-08-17 19:52:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.