Przedsiębiorcy uzyskają pomoc

aktualizacja: 2019-05-09 10:10:23     nr wiadomości: 39171     przeczytano: 3769     Ilość komentarzy komentarze: 1

Po Krakowie, Gdańsku i Poznaniu w Białymstoku otwarto oddział Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, oferującego pomoc właścicielom firm w postępowaniach administracyjnych, obalającego biurokratyczne przeszkody, czy zmieniającego urzędnicze nawyki. Pracownicy jednostki będą udzielali pomocy prawnej z możliwością reprezentowania przedsiębiorców w sprawach przewidzianych w ustawie o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

– Możemy przystępować do działania w sprawach toczonych z organami administracji państwowej zarówno na wniosek przedsiębiorcy, jak też w sprawach szczególnych z urzędu. Nie chcemy wyręczać radców prawnych, czy pełnomocników przedsiębiorców, ale zdarza się, że oni sami wysyłają do nas swoich klientów, zwłaszcza w sprawach kontrowersyjnych, budzących wątpliwości natury legislacyjnej – podkreślał na wtorkowym otwarciu Szczepan Barszczewski, dyrektor białostockiego biura.


Właściciele mikro, małych i średnich firm z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego
mogą się zgłaszać do biura przy ul. Ciepłej 1 w Białymstoku,
od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30, e-mail biuro@rzecznikmsp.gov.pl


/e/

Co? Chyba Międzynarodowe korporacje znów dostaną pomoc. Zwykły przedsiębiorca pochodzący z polski od tego ani żadnego rządu pomocy nie dostał i nie dostanie. Jaj nie róbcie z trzeźwo myślących ludzi. obecna władza wyrżnie każdą przedsiębiorczość aby tylko sponsorować swa kampanię wyborczą. Co będzie później "się pomyśli". Wszędzie ignoranci, którzy myślą, ze władza daje za darmo. daje z naszych kieszenie frajerzy.
Napisał: npigłu dodano: 2019-05-10 23:32:20

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.