Prace drogowe - utrudnienia

aktualizacja: 2020-11-23 10:52:50     nr wiadomości: 44051     przeczytano: 3097     Ilość komentarzy komentarze: 1
  • Uwaga na utrudnienia w ruchu na drodze krajowej 65. W miejscowość Ruda trwają prace drogowe. Ruch odbywa się wahadłowo.

fot. - Ruda 23.11.2020 r.
 

  • Od kilku dni w różnych lokalizacjach miasta przy drogach zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad możemy spotkać sprzęt budowlany. Prace związane z obniżaniem poziomu trawników do istniejących obrzeży, na zlecenie GDDKiA, prowadzi miejscowe przedsiębiorstwo drogowe.

Na obszarze podlegającym korekcie zostanie odsiana trawa. Dodatkowo na ul. Ełckiej, w miejscu usuniętych chorych drzew, będzie uporządkowany teren, zostanie wymieniona nawierzchnia części chodnika.

fot. - Grajewo, ul. Wojska Polskiego 23.11.2020 r.

 

Nie przejedziemy również ul. 9PSK do ul. Ekologicznej. Tam trwają prace drogowe przy budowie nowej nawierzchni. 

fot. e-Grajewo.pl

  - Ruda k. Grajewa   - Ruda k. Grajewa   - Ruda k. Grajewa   - Grajewo   - Grajewo   - Grajewo   - ul. 9PSK

Niech GDAKA posadzi te drzewa na Wojska Polskiego (lipy i jarząby), które sukcesywnie zniszczyła podczas kolejnych remontów ulicy. Za poprzedniego ustroju było tam mnóstwo drzew - gdzie one się podziały? czy kostka brukowa jest ładniejsza niż korony drzew oczyszczające powietrze ze spalin i smogu?
Napisał: hila dodano: 2020-11-23 21:03:41

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.