Poznaj sposoby na spędzenie wolnego czasu w długie zimowe wieczory

aktualizacja: 2020-01-17 16:46:05     nr wiadomości: 41284     przeczytano: 4287     Ilość komentarzy komentarze: 0

Długie zimowe wieczory potrafią wpędzić w niezdrową rutynę marnowania czasu. Wystarczy chwila, by nabyć bilet na interesujące wydarzenie i wyjść z domu, żeby zmienić otoczenie, zaznać rozrywki i z nowymi siłami zacząć nowy dzień. O świetny nastrój widzów zadbają artyści sceny stand-upowej, kabaretowej i teatralnej. Zobaczcie, co przygotowali dla Was na nadchodzący sezon.

Stand-up
„Bang 2” – tak zatytułowana jest wspólna trasa trzech lubianych stand-uperów: Rafała Paczesia, Łukasza Lodkowskiego oraz Kacpra Rucińskiego rozbawi Was do łez i wprowadzi w doskonały humor! Jeżeli chcecie zobaczyć na żywo armaty polskiego stand-upu, zaopatrzcie się w bilet na jeden z występów. A te będą odbywać się w następujących miastach: Częstochowa, Bydgoszcz, Szczecin, Włocławek, Warszawa i Katowice. Na rozrywkowej mapie Polski nie zabraknie małych i dużych miast, do których zawitają uwielbiani przez publiczność artyści. Bilety na stand up można znaleźć np. na stronach internetowych poświęconych tej tematyce.


Spektakle teatralne
„Nerwica natręctw” to sztuka wyreżyserowana przez doskonałego aktora, Artura Barcisia. Fabuła opiera się na spotkaniu pacjentów gabinetu psychiatrycznego, którzy pod nieobecność lekarza prowadzącego próbują wzajemnie wyleczyć swoje przypadłości i fobie. Przepis na katastrofę gotowy! Na deskach teatru zobaczycie tak znakomite postaci jak: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman, Katarzyna Ankudowicz, Rafał Królikowski, Artur Barciś i Zdzisław Wardejn. Świetną propozycją na styczniowy wieczór może być również spektakt „Przygoda z ogrodnikiem” ze znanymi aktorkami, takimi jak Anna Mucha czy Agnieszka Włodarczyk. Sztuka zbiera świetne recenzje, dlaczego by więc się na nią nie skusić? Artyści grają w Bełchatowie, Koszalinie, Poznaniu, Chorzowie, Żywcu, Rybniku i Grudziądzu.
 
„Pikantni” to kolejna sztuka, w której można zobaczyć znanych i lubianych. W główne postaci wciela się Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha oraz Mikołaj Krawczyk. „Pikantni” to komedia obyczajowa Czecha Stefana Vögla, w którym pojawia się schemat czworokąta małżeńskiego. Gorąca propozycja na zimny styczniowy wieczór. Sztuka wystawiana jest w Krakowie, Dąbrowie Górniczej, Dębicy, Chorzowie, Bielsku-Białej, Radomiu, Nysie, Kielcach, Łańcucie, Krośnie i Lesznie. Duża dostępność miejsc, w których można zobaczyć spektakl skłania otwarciu się na nowe emocje i doświadczenia.


Kabarety
Jeżeli cenicie sobie poczucie humoru Kabaretu Hrabi, koniecznie wybierzcie się na jeden z ich noworocznych występów. Artyści przygotowali program zatytułowany „Wady i Waszki”. Grupę możecie zobaczyć w następujących miastach: Chodzież, Łomianki, Wołomin, Pruszków i Mińsk Mazowiecki. Cieszy fakt, że trasa uwzględnia mniejsze miejscowości. W styczniu 2020 roku wiele uznanych i lubianych grup kabaretowych rusza w trasę z nowymi programami. Jest to nie tylko Kabaret Moralnego Niepokoju, ale także Neo-Nówka, Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Smile. Zwieńczeniem doskonałego humoru jest dziewiąta już edycja Polskiej Nocy Kabaretowej.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.