Powiatowy Dzień Matki

aktualizacja: 2019-05-30 20:33:44     nr wiadomości: 39295     przeczytano: 5800     Ilość komentarzy komentarze: 0

24 maja br. w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury w Grajewie odbyły się obchody V Powiatowego Dnia Matki, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Grajewie oraz Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.

Zgromadzonych gości powitali prowadzący spotkanie – Bogusław Rząsa, zastępca Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie oraz Antoni Milewski, – naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Grajewie.

Ze sceny, swoje słowa wdzięczności do wszystkich pań, za rodzicielski trud, skierował Kazimierz Gwiazdowski, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Waldemar Remfeld, Starosta Powiatu Grajewskiego oraz Grzegorz Curyło, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Grajewo.

W części artystycznej zaprezentowały się przedszkolaki ze SP nr 4 w Grajewie, uczniowie ZSS oraz PSM w Grajewie. Obchody uświetniły także występy zespołu z Klubu Seniora i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Grajewa.

Dzień Matki to święto, podczas którego uświadamiamy sobie, jak ważna w naszym życiu jest Mama. Jest osobą, której zawdzięczamy najwięcej. Z okazji zbliżającego się święta wszystkim Mamom chcielibyśmy podziękować za ich poświęcenie, wytrwałość i cierpliwość. Życzymy Wam, drogie Mamy, abyście każdego dnia odczuwały wdzięczność swoich dzieci za trud, jaki włożyłyście w ich wychowanie. Niech siły i zdrowie Was nie opuszczają, a najbliżsi darzą Was należnym szacunkiem i miłością.

 

e-Grajewo.pl

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.