Powiatowy Dzień Edukacji

aktualizacja: 2019-10-21 15:30:02     nr wiadomości: 40479     przeczytano: 5755     Ilość komentarzy komentarze: 0

Nauczyciel …
to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,
bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to,
co w nim najlepsze cudzym dzieciom? (D. Beisser)


15 października br. w budynku Zespołu Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie odbyła się powiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten szczególny dzień obfitował w nagrody, podziękowania, życzenia i słowa wzajemnej sympatii. Organizatorami wydarzenia byli Starosta Grajewski oraz Zespół Szkół Specjalnych, współorganizatorem Zespół Szkół nr 2 w Grajewie. Uroczystość uświetnił występ artystyczny w wykonaniu uczniów ZSS.

Przy wspomnianej okazji dziękujemy, wręczamy kwiaty pracownikom oświaty za Ich trud i codzienną pracę, wkładaną w wychowanie dzieci i młodzieży, w kształtowanie nowych pokoleń Polaków.

- Praca w oświacie jest zadaniem wymagającym wysokich kwalifikacji, wytrwałości oraz zaangażowania. Kształtowanie młodych umysłów jest bowiem trudną, ale jednocześnie zaszczytną misją.  Mam nadzieję, że przynosi ona Państwu uczucie spełnienia, dostarcza wiele radości i niezapomnianych chwil. Ze swojej strony pragnę, by nauczycielski trud otaczała zawsze życzliwość, spokój i zrozumienie.

Wiem jak bardzo jest to potrzebne w codziennej pracy. W tym szczególnym dniu składam Państwu najszczersze podziękowania, nie tylko za przekazywaną wiedzę, także za Państwa pracę, pasję i zaangażowanie. które przyczyniaja się do rozwoju każdego ucznia – mówił Waldemar Remfeld, Starosta Powiatu Grajewskiego.

Podczas uroczystości Podlaski Kurator Oświaty wręczyła Medale Komisji Edukacji Narodowej, przekazano także dyplomy i nagrody nauczycielom i dyrektorom szkół prowadzonych przez powiat grajewski, stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Starosty Grajewskiego.


Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje, a osobom pracującym na rzecz oświaty
życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

e-Grajewo.pl
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.