Poszedł popływać po alkoholu

aktualizacja: 2017-07-17 09:20:46     nr wiadomości: 32472     przeczytano: 3999     Ilość komentarzy komentarze: 1

KPP Ełk: Tragicznie zakończyła się kąpiel w jeziorze Ełckim dla 56 -letniego mieszkańca Tychów. Mężczyzna spożywał alkohol, potem postanowił popływać. Niestety zniknął pod wodą. Został odnaleziony przez płetwonurków, jednak pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. 

Do tragicznego zdarzenia doszło (15.07.2017 r.) na jeziorze Ełckim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwaj mężczyźni, którzy przyjechali do Ełku na urlop, spożywali wspólnie alkohol. Chwilę później jeden z nich postanowił popływać w jeziorze na niestrzeżonym kąpielisku, gdy kolega stracił go z pola widzenia zaalarmował służby ratunkowe. Płetwonurkowie oraz policyjny patrol wodny natychmiast rozpoczęli poszukiwania i odnaleźli mężczyznę w wodzie około 25 metrów od brzegu, jednak mimo podjętej reanimacji nie udało mu się przywrócić czynności życiowych. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. 

 

Taki stary, a taki głupi... Współczuję rodzinie.
Napisał: Rafał dodano: 2017-07-18 22:06:33

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.