Popierają strajk, ale pracują

aktualizacja: 2006-11-21 16:48:23     nr wiadomości: 3663     przeczytano: 5806     Ilość komentarzy komentarze: 0

W całej Polsce trwa protest listonoszy Poczty Polskiej. W Grajewie listonosze poparli ogólnopolski protest kolegów, ale postanowili, że pracy nie przerwą.   

Jak zapewnia Alicja Arasimowicz, naczelnik Urzędu Pocztowego Nr 1 w Grajewie, mimo poparcia strajku mieszkańcy miasta nie będą mieli kłopotów z przesyłkami.

- Popieramy ogólnopolski protest listonoszy, zgadamy się z ich postulatami, ale obsługujemy klientów normalnie. Nasi listonosze normalnie pracują - mówi Alicja Arasimowicz.

Listonosze domagają się ośmiogodzinnego dnia pracy dla wszystkich pracowników Poczty Polskiej, zapewnienia minimalnej płacy na poziomie 1500 złotych, wprowadzenia podwyżek płac od 1-go stycznia i realizacji wcześniejszych porozumień płacowych. Listonosze protestują także przeciwko roznoszeniu ulotek reklamowych. Wczoraj dyrekcja generalna Poczty Polskiej zgodziła się na spełnienie 7 z 8 postulatów strajkujących. Postulat, na który nie wyrażono zgody dotyczy podwyżki płac.

Przypominamy, że na dziś zaplanowano kolejną rundę negocjacji listonoszy z dyrekcją Poczty Polskiej w Warszawie.

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Wyślij swoje informacje dotyczce miasta Grajewo
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /home/e-grajewo.pl/www/index.php on line 312