Półfinał II ligi futsalu!

aktualizacja: 2020-02-10 21:49:38     nr wiadomości: 41443     przeczytano: 4546     Ilość komentarzy komentarze: 0

MOSiR Grajewo - Futbalo Białystok
16.02.2020
18.00
Hala MOSiR, ul. Strażacka 2, Grajewo

Już tylko 4 zespoły zostały w grze o mistrzostwo II Podlaskiej Ligi Futsalu woj. podlaskiego. Futsal MOSiR Grajewo, Futbalo Białystok, BP Futsal Team Suwałki oraz LZS Choroszcz. Właśnie te drużyny zagrają w półfinałach. Zespół z Grajewa podejmować będzie na własnym boisku faworytów rozgrywek Futbalo Białystok. Zespół z Suwałk o wejście do finału zmierzy się z zespołem LZS Choroszcz. Zapowiada się na arcytrudne wyzwanie dla naszych piłkarzy, ale jak to mówią: póki piłka w grze, wszystko jest możliwe ;)

"Będziemy podejmować bardzo wymagającego rywala, który w 2 grupie nie przegrał żadnego spotkania. Zrobimy wszystko żeby wejść do finału. Pierwszy mecz gramy u siebie, każdy wie, że na trybunach jest nasz przysłowiowy "dwunasty" zawodnik, który będzie nas wspierał z całych sił, dlatego my również na boisku zostawimy dużo walki i zaangażowania. Należy również mądrze rozegrać pierwsze spotkanie, pamiętajmy ze przed sobą mamy jeszcze rewanż w Białymstoku". Mówi D. Tuzinowski, trener zespołu Futsal MOSiR Grajewo.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców i sympatyków futsalu! Zapełnijmy całą halę! Emocje gwarantowane! :)

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.