Pokazy akrobacji paralotniowej

aktualizacja: 2018-06-17 21:16:18     nr wiadomości: 35554     przeczytano: 3910     Ilość komentarzy komentarze: 0

Stowarzyszenie Mazury Paralotnie wraz z Władzami Miasta i Radą Miejską , MOSIR w Ełku oraz Minari Engine , zapraszają  wszystkich paralotniarzy i miłośników latania, publiczność na pierwsze na Mazurach i jedyne w Polsce pokazy akrobacji paralotniowej i motoparalotniowej „ACRO MASURIA PARAGLIDING SHOW EŁK 2018 ”.

 Impreza odbędzie się 28 lipca 2018 r. w Ełku na plaży miejskiej, przy ulicy Parkowej. Gdyby pogoda nie dopisała, przekładamy na 29 lipca.

Startujemy o godzinie 10:00 wykładami paralotniowymi, które poprowadzą m.in.: Gerry Mayer pilot Minari Team , podróżnik - opowie o swojej podróży „Paralotnią przez Afrykę ", Raffaelo Bennetti,pilot Minari Team  -opowie o akrobacji motoparalotniowej, Javi Malaguita ,pilot Minari Team – wprowadzi Was w świat akrobacji motoparalotniowej ,Norbert Nowicki – Motoparalotniarstwo i z nim wyzwania Krzysztof Fabia –„Termika bez tajemnic” Alessandro Bojda Acrocolective -Jak rozpocząć latanie swobodne na wyższym poziomie i nie zrobić sobie kuku” Andrzej Walerych wykonywał zdjęcia przyrodnicze dla National Geographic, wygrał najważniejszy plebiscyt lotniczy w 2012 roku, lata od 2003 roku pionier rozwoju paralotniarstwa na Mazurach– wprowadzi w świat mazurskich paralotniarzy „Jak rozpocząć przygodę z lataniem” Ernest Adamczyk konstruktor Minari Engine Poland - opowie o konstrukcjach, silnikach Minari Engine

Od godziny 14:00 zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami na warsztaty modelarskie połączone z zawodami dla najmłodszych pod hasłem "Smyki na start". Prosimy o wcześniejsze przybycie z dziećmi i również zachęcamy do rejestracji drogą internetową poprzez rejestrator. Poniżej w linku możliwość rejestracji przed imprezą : https://form.jotformeu.com/53005553919355

Wykłady paralotniowe i warsztaty modelarskie odbędą się w Ełckim Centrum Ekologicznym, przy ulicy Parkowej 12.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy będzie miało miejsce ok. godz. 15:00 na plaży miejskiej w Ełku. Rozpoczniemy widowiskowymi pokazami akrobacji paralotniowej. Piloci z Polski i Europy będą dokonywać niemożliwego wyskakując paralotnią z balonu, trajki i rikszy.

Jeżeli pogoda dopisze, będzie bity rekord Guinnessa w wyskoku paralotnią z balonu.

Dla amatorów podniebnych przygód, dostępne będzie stanowisko do nauki stawiania skrzydła.

 Każdy z zainteresowanych uczestników może skorzystać z treningu naziemnego, pod opieką instruktora paralotniowego. Dla chętnych, którzy zechcą zobaczyć malowniczą okolicę Ełku z lotu ptaka, przygotowano możliwość skorzystania z odpłatnych lotów widokowo-zapoznawczych motoparalotnią jako załogant, które będziemy wykonywać od 26 lipca.

Ponadto dla widzów chcących polatać z większa domieszką adrenaliny , przygotowaliśmy możliwość przelecenia się w tandemie jako pasażer, z pilotem wykonującym  ewolucje akobatyczne podczas pokazów w Ełku.

Wśród atrakcji przygotowanych na ACRO Masuria Paragliding Show EŁK 2018 znajdzie się też szereg konkursów dla dorosłych i najmłodszych, które przeprowadzi Szkoła Językowa „Success” w Ełku . Nagrodę główną stanowi przelot motoparalotnią nad urokliwym Ełkiem. Dla najmłodszych organizatorzy udostępnią bezpłatną, dmuchaną zjeżdżalnię. Przygotowano szereg innych atrakcji dla publiczności: od pitbike (mini cross) po zdalnie sterowane RC.

Facebook : https://www.facebook.com/events/238886496666511/

Wejście na imprezę jest bezpłatne!

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.