Podsumowania konkursu

aktualizacja: 2018-03-12 19:54:33     nr wiadomości: 34594     przeczytano: 1399     Ilość komentarzy komentarze: 1

W piątek 9 marca w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie dokonano podsumowania konkursu plastycznego „Wielkanocne zdobnictwo obrzędowe”: pisanki i palmy.

W kategorii wiekowej – dzieci szkół podstawowych do klas VI komisja przyznała I miejsce pracom wykonanym przez Lenę Galińską, II zaś Natalii Nagel.

W  kategorii – młodzieży klas VII szkół podstawowych i gimnazjum  I miejsce przyznano Magdalenie Józwik, II miejsca ex aequo: Oliwi Żebrowskiej i Annie Chrostowskiej. Wyróżniono również pracę Karoliny Łepkowskiej.

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez BCK, które wręczyli Dyrektor Janusz Siemion oraz Kierownik MDKiS Janusz Marcinkiewicz.

Zwycięskie prace wezmą udział w XXIII Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku i Moniecki Ośrodek Kultury.    

Dziewczęta -serdecznie gratuluję.
Napisał: E.Koniecko dodano: 2018-03-18 10:54:50

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.