Podsekretarz Stanu w Grajewie

aktualizacja: 2017-03-20 14:40:39     nr wiadomości: 31211     przeczytano: 3558     Ilość komentarzy komentarze: 2

20 marca br. w Urzędzie Miasta Grajewo odbyła się konferencja prasowa z udziałem Jerzego Szmita – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, poświęcona inwestycjom drogowym w województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim.

W konferencji udział wzięli także Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Kazimierz Gwiazdowski i Wojciech Kossakowski, Wicewojewoda Podlaski Jan Zabielski oraz Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski.

Jerzy Szmit podpisał decyzje - tzw. skierowania do realizacji dotyczące inwestycji w Podlaskiem. Oznacza to początek przygotowań do przedsięwzięć drogowych. W woj. podlaskim zmodernizowane będą m.in. odcinki na drodze krajowej nr 66 - odcinek Kleszczele – Połowce (granica państwa), na drodze krajowej nr 63 - Grochy – Pogorzele – Przeździecko – Mroczki, na drodze krajowej nr 65 na odcinku Osowiec Twierdza – Downary, odcinek Mońki-Knyszyn, przejście przez Downary Plac oraz odcinek Knyszyn-Dobrzyniewo Cegielnia i odcinek  Rybaki-Mońki.

Podczas grajewskiej konferencji zostało podpisane skierowanie do realizacji inwestycji dotyczącej  przebudowy drogi krajowej nr 65 na odcinku Grajewo (od DK 61, ul. Ełcka) - granica z województwem warmińsko-mazurskim.

fot. e-Grajewo.pl
 

a kto poprawi zrujnowaną Wojska Polskiego w ciągu DK65
Napisał: Stanisław dodano: 2017-03-20 16:17:39

Do tej pory inwestycjami tego szczebla zajmował się co najwyżej dyrektor "Gdaka", a tu podsekretarz stanu nam drogi remontuje. Może będzie 1cm grubsza nawierzchnia.
Napisał: fara dodano: 2017-03-20 17:00:02

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.