Podlaskie US przyjazne

aktualizacja: 2019-06-26 10:38:59     nr wiadomości: 39567     przeczytano: 5381     Ilość komentarzy komentarze: 0

Pierwszy US w Białymstoku, Urząd Skarbowy w Łomży oraz Urząd Skarbowy w Zambrowie, to tegoroczni podlascy laureaci ogólnopolskiego konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

25 czerwca br. odbył się finał XVII edycji ogólnopolskiego konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Podobnie jak w latach ubiegłych, urzędy skarbowe były oceniane przez przedsiębiorców przez pryzmat jakości obsługi, łatwości komunikacji z urzędem oraz kompetencji pracowników.

Głównym założeniem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zwłaszcza poprzez budowanie klimatu wzajemnej życzliwości, akceptacji i zaufania wobec działań podejmowanych przez obie strony. W tegorocznej XVII już edycji konkursu, za promowanie wysokich standardów w zakresie obsługi podatników, a także rzetelną współpracę, wyróżniono 65 urzędów skarbowych z całego kraju.

Wyróżnione urzędy skarbowe otrzymały tytuł Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy. Przyznanie tego tytułu jest pierwszym tego typu wyróżnieniem, którym uhonorowano US w Zambrowie. Z kolei Pierwszy US w Białymstoku otrzymywał wyróżnienie w każdej edycji konkursu, a US w Łomży został nagrodzony po raz dziesiąty. - informuje IAS w Białymstoku

 

  - fot. IAS Białystok   - fot. IAS Białystok   - fot. IAS Białystok   - fot. IAS Białystok
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.