"Plastic isn’t fantastic”

aktualizacja: 2018-05-09 21:46:22     nr wiadomości: 35162     przeczytano: 1213     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 9 maja 2018r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Plastic isn’t fantastic” zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Ziemi. Pierwsze miejsce zajęła Oliwa Patrycja Bikowska -  uczennica trzeciej klasy Technikum Żywienia
i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół im Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Oliwia jest mieszkanką szkolnego internatu w którym realizuje swoje pasje artystyczne pod opieką Elwiry Kołaczyńskiej – Bogdan.

    W ubiegłym roku zajęła 1 miejsce w kategorii szkół średnich w konkursie plastycznym „Portret Szczuki” oraz zwyciężyła w konkursie „Moje miasto Szczuczyn” zorganizowanym  z okazji 325-lecie nadania praw miejskich dla Szczuczyna. Organizatorem konkursów była Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Warto wspomnieć, że Oliwia jest też laureatką szóstego międzybursowego konkursu plastycznego na tradycyjną kartkę okolicznościową „Pozdrowienia z wakacji "  zorganizowanego przez bursę nr.3
w Łomży gdzie zajęła 1 miejsce pokonawszy 63 prace z województwa podlaskiego zaś
w 7 międzybursowym konkursie plastycznym na tradycyjną kartkę okolicznościową „Pozdrowienia
z Łomży" otrzymała nagrodę dyrektora bursy nr.3.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.