Piknik Familijny (4 VI)

aktualizacja: 2017-06-08 06:53:41     nr wiadomości: 31841     przeczytano: 10798     Ilość komentarzy komentarze: 3

4 czerwca br. w Parku Wolności w Grajewie odbył się VII Piknik Familijny. Na imprezę licznie stawili się mieszkańcy oraz goście.

Podczas pikniku na scenie wystąpiła Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie pod batutą druha Ryszarda Jasionowskiego, zaprezentowały się solistki oraz dziecięce i młodzieżowe zespoły artystyczne działające w Grajewskim Centrum Kultury. Ponadto wystąpiły zespoły: Mega i Skaner. Gwiazdą koncertu był Markus P.  Piknik zakończyła dyskoteka pod gwiazdami prowadzona przez DJ Szpilę. 

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, dzieciakom także przygotowano wiele atrakcji. W trakcie festynu można było obejrzeć pokazy strażackie i zapoznać się z promocją przedsięwzięć policyjnych.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Lepsze Grajewo, Miasto Grajewo i Grajewskie Centrum Kultury. Patronat nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Miasta Grajewo, Starosta Powiatu Grajewskiego i Komenda Powiatowa Policji w Grajewie.


 

Łobozze same disco polo. Wodecki w grobie się przewraca, ale takich Artystów coraz mniej :(
Napisał: bleee dodano: 2017-05-31 03:35:36

drogi panie o przed godz 22 co stał przy barze z piwem i poczułał z której strony jest kolejka po drugie nibędzie pan mówił i ustawiał gdzie mam stać kolejke to se moze pan ustawiac na swojej imprezie bylo zbyt duzo ludzi z góry dziękuje
Napisał: grajewiak dodano: 2017-06-05 18:42:46

Super impreza.Dziękujemy organizatorom.Dużo atrakcji trafione zespoły.Dziś disco polo wraca do łask.Tacy artyści z całym szacunkiem jak śp.Wodecki to nie na imprezy plenerowe.
Napisał: abc dodano: 2017-06-09 23:11:50

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.