Pijany wjechał w latarnię

aktualizacja: 2018-04-13 17:39:30     nr wiadomości: 34931     przeczytano: 6454     Ilość komentarzy komentarze: 0

Ełk: Pijany kierowca zakończył swoją jazdę wjeżdżając w latarnię. 25 -latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście nieodpowiedzialny mężczyzna jechał sam i nie nikt nie odniósł obrażeń w tym zdarzeniu. 

Policjanci pracowali na miejscu darzenia drogowego na trasie Regielnica-Ełk. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25-letni kierowca fiata seicento on łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i czołowo uderzył w latarnię. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był pijany. Mieszkaniec gminy Ełk miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna jechał sam i nikt nie odniósł obrażeń w tym zdarzeniu. Kierowca nie uniknie jednak odpowiedzialności za popełnione przestępstwo. Policjanci już zatrzymali mu prawo jazdy. 

Kodeks karny za jazdę w stanie nietrzeźwości przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności oraz poważne konsekwencje finansowe. - KPP Ełk

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.