Pijany kierowca- zatrzymany

aktualizacja: 2018-03-12 11:33:45     nr wiadomości: 34586     przeczytano: 5563     Ilość komentarzy komentarze: 0

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi zatrzymany przez dzielnicowych w gminie Prostki. Mężczyzna prowadził pojazd bez uprawnień, przewoził nadliczbowego pasażera i nikt w samochodzie nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Teraz 42-latek odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i za liczne wykroczenia.

Dzielnicowi podczas patrolowania rejonu służbowego zauważyli kierowcę, którego niejednoznaczne zachowanie na drodze wzbudziło ich podejrzenia. Po zatrzymaniu kierowcy do kontroli okazało się, że jest on odpowiedzialny za szereg nieprawidłowości. 42-latek przewoził w swoim audi o 1 osobę za dużo i nikt w pojeździe nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Ponadto badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna podróżuje, mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci 42-latek nie posiada uprawnień do kierowania.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności i dotkliwe konsekwencje finansowe. Nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia.  - informuje KPP w Ełku

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.