Pasowanie na ucznia w SP4

aktualizacja: 2017-10-07 11:38:54     nr wiadomości: 33163     przeczytano: 3154     Ilość komentarzy komentarze: 3

6 października 2017 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Licznie zgromadzeni rodzice, zaproszeni goście oraz uczniowie wraz ze swoimi paniami z wielką niecierpliwością oczekiwali rozpoczęcia uroczystości. Po odśpiewaniu hymnu narodowego pan dyrektor Karol Choynowski powitał wszystkich zebranych i udzielił głosu zaproszonemu proboszczowi Parafii pw. Św. Ojca Pio w Grajewie – ks. Dariuszowi Goskowi.

 

GALERIA ZDJĘĆ 


  Następnie uczniowie z klasy IV d, pod kierunkiem p. J. Laszczkowskiej, powitali ciepłymi słowami i piosenką wszystkich pierwszaków i zachęcili maluchów do zaprezentowania krótkiej części artystycznej w formie wierszy i piosenek. Po wprowadzeniu sztandaru nastąpiła ceremonia ślubowania i pasowania na ucznia, której  dokonali: pan Karol Choynowski - dyrektor szkoły, pani Emilia Piwko z Urzędu Miasta i wicedyrektorzy: panie Aleksandra Kuczyńska i Joanna Szymanowska. Od tego momentu nasi uczniowie zostali uroczyście przyjęci  do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie. Na tle kolorowej scenografii wykonano pamiątkowe zdjęcia. 


    Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali odblaskowe opaski ufundowane przez  Burmistrza Miasta Grajewo – pana Dariusza Latarowskiego, plecaczki z napisem „SP 4” ufundowane przez Radę Rodziców oraz pamiątkowe dyplomy.   

 

Oczywiście uroczystość szkolna, ŚWIECKA !!! nie może odbyć się bez proboszcza i cóż on może przekazać dzieciom? /
Napisał: ef-ka dodano: 2017-10-07 19:23:33

A co pani zrobil ten proboszcz ze to tak pani przeszkadzalo ,bo wpisow innych rodzicow nie widac?
Napisał: grazka dodano: 2017-10-09 15:42:22

mojego też nie ma!!! e-grajewo, dlaczego???
Napisał: mama dodano: 2017-10-10 11:27:46

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.