Otwarcie Kawiarenki Kulturalnej

aktualizacja: 2018-11-07 18:46:59     nr wiadomości: 37675     przeczytano: 2261     Ilość komentarzy komentarze: 3
Rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań w ramach Kawiarenki Kulturalnej, która po raz pierwszy otwarta została 5 listopada i gościła mieszkańców chętnych miło spędzić poniedziałkowy wieczór na pogawędkach o kulturze, wspólnym wypiciu kawy przy ciastku i muzyce.

Kilka słów wygłosił dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury pan Tomasz Dudziński opowiadając o idei Kawiarenki, zachęcając do rozmów, wymiany doświadczeń, propozycji oraz uczestnictwa w kolejnych spotkaniach.

Zebraliśmy tego dnia mnóstwo głosów związanych z oczekiwaniami kulturalnymi mieszkańców miasta, nawiązaliśmy kontakt z przemiłą pasjonatką podróży panią Mają Śliwińską, którą chcemy w przyszłości zaprosić do współpracy, szukaliśmy inspiracji w publikacjach innych instytucji i ośrodków kultury, które systematycznie gromadzimy biorąc udział w wyjazdach dedykowanych animatorom kultury.

Żałujemy, że na spotkaniu nie było reprezentantów młodzieży, chętnie poznalibyśmy jej oczekiwania i pomysły.

Liczymy, że 3 grudnia b.r. będzie nas więcej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i życzliwe przyjęcie naszego pomysłu, za ciepłe słowa, które usłyszeliśmy od Państwa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pierwszego spotkania.

Ja rozumiem że w grajewie jest dużo emerytów i starszych ludzi, ale choć raz na rok zorganizujcie coś co ściągnie młodzież do GCK i nie myśle o dzieciakach z zespołów.
Napisał: Tomek dodano: 2018-11-07 18:53:30

Tomku, Kawiarenka Kulturalna dedykowana jest wszystkim mieszkańcom miasta. Zachęcamy do przyjścia i przedstawienia swojej propozycji wydarzenia dla młodzieży. Następne spotkanie już 3 grudnia. Nasze drzwi i głowy są otwarte. Trzeba tylko chcieć to dostrzec.
Napisał: GCK dodano: 2018-11-08 16:43:35

Halo halo ale to wam za to płacą i to chyba wy powinniście wychodzić z inicjatywą. W mojej branży jak ktoś się nie nadaje to się mu grzecznie dziękuje.
Napisał: Tomek dodano: 2018-11-12 15:42:12

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.