Ostatnie kawalerskie szaleństwo, czyli niezapomniana noc w białostockim Prive Club

aktualizacja: 2019-06-15 15:29:39     nr wiadomości: 39489     przeczytano: 5552     Ilość komentarzy komentarze: 0

Organizacja wieczoru kawalerskiego to duże wyzwanie dla przyjaciół przyszłego pana młodego. Pożegnanie ze stanem kawalerskim musi być przecież niezapomnianym przeżyciem, a  takie z pewnością zapewnią tancerki i personel Prive Club w Białymstoku.

Elegancki wystrój, anonimowy charakter, dyskretna obsługa, piękne, również- egzotyczne tancerki – to powody,  dla których warto sprawdzić specjalną ofertę wieczorów kawalerskich klubu przy ulicy Włókienniczej w Białymstoku. Lokal istnieje od 15 lat, jednak w ostatnim czasie przeszedł gruntowną metamorfozę. Panowie, którzy zdecydowali się na zorganizowanie w nim wieczoru kawalerskiego mogą z czystym sumieniem wystawić mu jak najlepsze rekomendacje.

– To była niezapomniana noc. Towarzystwo pięknych kobiet oraz ich profesjonalny taniec zrobiły na nas wrażenie. Obsługa w tym lokalu jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu mężczyźnie, któremu przyszło pożegnać się ze stanem kawalerskim – mówi Tomasz, dziś szczęśliwy mąż i ojciec.

Prive Club w Białymstoku to wyjątkowe miejsce na mapie całego regionu. Jest wprost stworzone dla mężczyzn poszukujących wyrafinowanej rozrywki i relaksu w ekskluzywnym, dyskretnym i komfortowym lokalu. Nie bez znaczenia jest również kwestia bezpieczeństwa przebywających w klubie gości, do czego właściciele przykładają szczególną wagę. Jak podkreślają, obok zapewnienia kulturalnej rozrywki na odpowiednim poziomie, właśnie bezpieczeństwo to jeden z priorytetów.

O odpowiednie wrażenia i budowę nastroju odpowiadają piękne i profesjonalne hostessy oraz tancerki, które troszczą się, aby nikt nie czuł się samotny i zagubiony. Wyszukana oferta gastronomiczna i szeroki wybór trunków czynią z tego miejsca prawdziwą świątynię relaksu. Nieodłącznym elementem klubu jest specyficzny klimat, tworzony przez unoszący się w powietrzu zapach cygar z Kuby, Dominikany oraz innych odległych zakątków ziemi.

– Na specjalne życzenie klientów i za dodatkową opłatą, tancerki wykonują także indywidualny taniec przy loży. Panowie, którzy uczestniczą w wieczorach kawalerskich bardzo często korzystają z takiej możliwości i bardzo ją sobie cenią – dodaje właściciel lokalu.

Co godzinę na klubowej scenie można podziwiać grację i zmysłowość tancerek. Prezentują one subtelny i kokieteryjny taniec pole dance w najlepszym możliwym wydaniu. Jak przyznają przedstawiciele klubu, Prive Club w Białymstoku wyróżnia nieprzekraczanie pewnych, oczywistych granic… – To niezwykle ważne dla wielu naszych gości, którzy szukają niecodziennej, a zarazem niezapomnianej rozrywki, ale jednocześnie po wieczorze spędzonym u nas wciąż chcą czuć się dobrze z samym sobą i swoim sumieniem…

Tym, którzy szukają niezapomnianych wrażeń podczas wieczorów kawalerskich, klub oferuje kilka bardzo atrakcyjnych pakietów – Silver w cenie 600 zł, Gold za kwotę 900 zł i Platinum o wartości 1200 zł. Ich cena jest uzależniona od liczby gości. Obejmują one wstęp do lokalu i rezerwację stolika, drinki na powitanie, prywatny taniec, jedną, dwie lub trzy butelki wysokoprocentowego alkoholu,  sok, deskę śródziemnomorską (mieszanka serów i szynek dojrzewających z oliwą ziołową, suszonymi pomidorami oraz rukolą).

Klub oferuje również "Open Bar". Za 299 zł. od osoby panowie mają nielimitowaną ilość piwa, wódki, whisky oraz napoi bezalkoholowych. Cena 499 zł. obejmuje natomiast nielimitowaną ilość markowych alkoholi klasy premium (piwo Merpihis, lager, wódka Pravda, whiskey  Jack Daniel's), a także napoje bezalkoholowe.

Prive Club to idealne miejsce do zorganizowania wieczoru kawalerskiego i wszyscy zaproszeni goście na pewno zapamiętają wizytę w tym miejscu na długo i będą ją miło wspominać.

 

Białystok 15-464, ul. Włókiennicza 2
e-mail: biuro@clubprive.com.pl
www.clubprive.com.pl

tel. 784 736 979

Rezerwacje przyjmowane są osobiście podczas pracy lokalu lub w biurze klubu w godzinach 8:00-16:00.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.