Organizacja konferencji – zaufaj specjalistom

aktualizacja: 2017-05-22 08:26:08     nr wiadomości: 31891     przeczytano: 4023     Ilość komentarzy komentarze: 0


Konferencje są świetnym sposobem na kontakt z prasą czy klientami – przy organizowaniu spotkań biznesowych. To okazja do zdobywania nowych, cennych kontaktów, prezentowania swojej oferty czy nawet przeszkolenia handlowców w techniki sprzedaży naszych produktów. Jak widać – konferencje mogą w różny sposób zostać wykorzystane. I choć wydaje się to takie proste, od czego właściwie zacząć?

Zawsze obsługa imprez wiąże się z dużym stresem samych organizatorów. Nie wiedzą do końca gdzie zacząć planowanie, jakie przerywniki zapewnić, czy korzystać z zagranicznych prelegentów oraz jak zachować przebieg całego spotkania? Można zrobić to na własną rękę, bo wszystko co zostało stworzone dla ludzi, jest organizowane przez ludzi, jednak doświadczenie odgrywa tutaj znaczącą rolę.

Techniczna obsługa imprez Warszawa
Firmy takie jak Konferental oferują obsługę techniczną imprez Warszawa. Ich doświadczenie, wiedza oraz kontakty biznesowe pozwolą nie tylko w szybki sposób domknąć wszystkie szczegóły na etapie planowania, a później wdrażania w życie, ale i zaoszczędzić sporo pieniędzy.
A co mogą zaoferować? Obsługę imprez od A do Z – w tym konferencji. Tworzą scenariusz, który jest początkiem całych przygotowań, projektują, drukują i wysyłają zaproszenia, materiały, skrypty czy gadżety reklamowe, a także wybierają i negocjują warunki z prelegentami. Nawet, gdy wybierzemy zagranicznych, oferują oni również tłumaczenia ustne podczas trwania samej konferencji. Jest to duże ułatwienie, ponieważ pokazuje, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Nie zapominają też o tych przyjemnych sprawach związanych z przygotowaniem konferencji – dobór odpowiedniego miejsca, cateringu, a następnie – tworzenie aranżacji dźwiękowych i video, obsługa techniczna imprezy to dla nich chleb powszedni! Wydaje się, że mamy wszystko? Nie do końca! Każdy chce mieć dowód, pamiątkę po takiej konferencji, dlatego w ofercie Konferental znajdziecie także nagrywanie filmów video i jego późniejsza obróbka.

A gdy chcemy sami zorganizować, jednak potrzebujemy pomocy.
Nic nie stoi na przeszkodzie. Konferental oferuje wynajem sprzętu – projektorów multimedialnych, ekranów, oświetlenia czy nagłośnienia. Można z nimi współpracować tylko przy określonych zadaniach, z którymi my nie do końca jesteśmy w stanie sobie poradzić. Chcecie więcej? Sprawdźcie kompletne informacje na stronie: http://www.konferental.pl/ oraz przejdźcie do kontaktu z ich doradcami klienta.
 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.