Oferty na Centrum Rozwoju

aktualizacja: 2020-05-25 10:46:14     nr wiadomości: 42435     przeczytano: 1499     Ilość komentarzy komentarze: 0

Do końca przyszłego roku, na działkach w rejonie ul. Strażackiej w Szczuczynie, w ramach projektu Rozwój usług wsparcia biznesu dla rozwoju firm w Mariampolu i Szczuczynie, powstanie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zakres inwestycji obejmuje budowę murowanego budynku z dachem wykonanym w konstrukcji drewnianej i stalowej wraz z instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz zagospodarowaniem terenu. 

W ramach zadania powstanie jednokondygnacyjna hala z salą, gdzie przewiduje się prowadzenie zajęć sportowych, muzycznych i dwukondygnacyjna część biurowo - socjalna z wydzielonymi szatniami, natryskami, toaletami, biurem i pomieszczeniami technicznymi (na parterze) oraz pomieszczeniami gospodarczymi na poddaszu. Przedsięwzięcie obejmuje także ogrodzenie terenu, we wskazanych miejscach wykonanie chodników i dojazdów z kostki, a na  nieutwardzonej części działek założenie trawników.

Oferty na realizację zadania można składać do 8 czerwca br. Wszelkie prace muszą być wykonane na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, zatwierdzonej pozwoleniem na budowę z 21.06.2018 r. wydanym przez Starostę Grajewskiego.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.