Odzyskano luksusowe auto

aktualizacja: 2017-04-16 16:48:03     nr wiadomości: 31520     przeczytano: 4802     Ilość komentarzy komentarze: 6

13.04.2017 r. funkcjonariusze z Placówki SG w Bobrownikach odzyskali auto warte kilkaset tysięcy złotych.

W drogowym przejściu granicznym w Bobrownikach na wyjazd z Polski do odprawy zgłosił się 33 - letni mężczyzna podróżujący Mercedesem. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu okazało się, że auto figuruje, jako poszukiwane w bazie Interpol. Poprzez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji uzyskano informację, że pojazd ten został najprawdopodobniej skradziony. Szacunkowa wartość Mercedesa wyprodukowanego w 2015 roku wynosi 300 tys. zł.

Obywatela Białorusi wraz z pojazdem po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych przekazano Policji. 

 

 

 

źródło:http://www.podlaski.strazgraniczna.pl/

Ale fura chyba chciał to pokazać dla Łukaszenki.Nie pracujący i nie płacący podatków .
Napisał: XYZ dodano: 2017-04-16 20:35:18

XYZ.. nie krytykuj i sie nie wysmiewaj bo wcale w o wiele lepszym kraju nie zyjesz- gdzie panuje czarna demokracja. Dla twojej informacji,ze Polacy na Zachodzie sa najwiekszymi zlodziejami samochodow- czyli maja I-miejsce w rankingu w tej "branzy" !
Napisał: Choop dodano: 2017-04-17 17:48:44

Choop, a ty poprawiasz sobie samopoczucie plując na Polaków. Nie obarczaj swoimi kompleksami innych... No i nie porównuj rzeczy niemożliwych do porównania, bo wtedy bredzisz!
Napisał: rew dodano: 2017-04-17 22:28:21

Zastanawiam się co na to policja przecież ciągle coś jest zatrzymywane kradzione na zachodzie europy a tu ani jednego działania policji pod katem blokad tras i kontroli pojazdów, przecież tego chyba jedzie bardzo dużo a wyłapywani są jedynie przypadkowo czy trzeba tu coś więcej dodać, ktoś na te pojazdy musiał zapracować
Napisał: zawiedziony dodano: 2017-04-18 10:40:59

rew.. jezeli nie byles w Niemczech, to nie zabieraj w ogole glosu w dyskusji. gdybys czytal i rozumial ,to co sam napisales, stwierdzilbys,ze nic logicznego nie piszesz w swojej banalnej wypowiedzi. Ja nie pluje na wszystkich Polakow- lecz na Polakow -zlodziei-odnoszac sie jednoczesnie do faktow dot. nagmninnych kradzierzy, dokonywanych sie na terenie Niemiec i w tym przypadku ,kazdy ucziwy Polak nie musi czus sie obrazony, poniewaz dotyczy ,to tylko i wylacznie zlodziei. Nie rozumiem co znaczy zdanie kopletnie odbiegajace od tematu?, cytuje :"Nie obarczaj swoimi kompleksami innych...."-jakimi kompleksami obarczam i kto sa ci "inni". Ostatnie zdanire, to kompletna "maslanka" pozbawiona sensu i logiki. Pojedz do Niemiec , pomieszkaj i poznasz statystyki rodakow z "branzy" o ktorej wspomialem, a nie probujesz wmowic jakies wyimaginowane kompleksy- na ktore byc moze sam cierpisz o tym nie wiedzac!
Napisał: Choop dodano: 2017-04-18 21:51:03

Pragne dodac ,ze ja na nikogo nie pluje, lecz potepiam wszelkie wykroczenia i przestepstwa- pluc potrafi tylko ten, kto takich slow uzywa celowo !
Napisał: Choop dodano: 2017-04-18 21:52:43

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.