"Odjazdowa gmina"

aktualizacja: 2018-04-13 20:15:04     nr wiadomości: 34932     przeczytano: 1749     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie  wspólnie z Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie już od 3 lat organizuje happening z okazji imienin założyciela i właściciela Szczuczyna podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki, który ma miejsce w centrum miasta tj. Nowym Parku. Rokrocznie w organizację aktywnie włącza się młodzież, która realizuje projekty w ramach programu Równać Szanse Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży a finansowane przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

W tym roku projekt realizowany jest pod hasłem „Odjazdowa gmina – zorganizowanie trasy rowerowej” przez grupę młodzieży, którzy tworzą Rajdową_12.

W ramach happeningu organizowane są gry i konkursy skierowane do dzieci i młodzieży ale też promowany jest sam projekt. Tradycyjnie już BCK  w Szczuczynie ogłasza konkurs plastyczny na portret St. A. Szczuki a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 maja br. podczas happeningu.

Więcej informacji o samym happeningu już niebawem. Trwają rozmowy i prace nad jego organizacją. Zdradzić możemy jeden pewny fakt a mianowicie datę i miejsce tejże imprezy tj. 08.05.2018r., Nowy Park w Szczuczynie. Liczymy na Waszą obecność. - Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

R e g u l a m i n 
 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.