Obywatelskie zgłoszenie

aktualizacja: 2019-01-07 20:19:25     nr wiadomości: 38154     przeczytano: 4080     Ilość komentarzy komentarze: 4

Funkcjonariusze grajewskiej komendy Policji zatrzymali nietrzeźwego kierowcę osobowego opla. Nieodpowiedzialna jazda pijanego kierowcy została przerwana dzięki obywatelskiego zgłoszeniu. 36-latek miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz jego dalszym losem zajmie się Sąd.

W związku z coraz trudniejszymi warunkami na drogach, jeszcze bardziej istotne staje się zachowanie pełnej koncentracji za kierownicą, pokora i przede wszystkim przestrzeganie przepisów. Opady deszczu, śniegu oraz oblodzony, śliski asfalt to czynniki, które nie wpływają pozytywnie na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Dlatego istotne jest, aby szczególnie w tym czasie zachować wzmożoną czujność i ostrożność. Niestety o tych zasadach zapomniał 36-letni kierowca opla, którego niebezpieczna jazda mogła doprowadzić do tragedii. Sytuacja miała miejsce w minioną niedziele około 1:30 w jednej z miejscowości gminy Szczuczyn. Według zgłaszającego, „kierujący osobowym oplem jechał wężykiem” drogą DK61 na odcinku Grajewo - Popowo, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowani zostali grajewscy policjanci, którzy ustalili, że kierowca zjechał już z drogi krajowej.

Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli w jednej z miejscowości w gminie Szczuczyn. Ustalili, że kierowca jest nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu kolneńskiego miał ponad promil alkoholu w organizmie. Nie posiadał także przy sobie prawa jazdy. Teraz dalszym losem kierującego zajmie się Sąd.                           

-http://grajewo.policja.gov.pl/

A już myślałem, że to ktoś po 60-tym roku życia.
Napisał: Meliorant dodano: 2019-01-08 14:47:53

Jaka postawa obywatelska przecież to zwykły donos
Napisał: mysza dodano: 2019-01-08 19:39:54

Mysza uważasz że ta łajza która wsiadła ''za kółko'' po pijaku to jakiś wielki bohater który dobro czyni?? Nie daj Boże jaki wypadek się zdarzył...Pal licho jakby się sam zabił ale w 99% taka łajza wychodzi bez większego uszczerbku a giną ludzie niewinni..Tylko proszę nie pisać że jeden promil to nie wiele i że do domu dojechałby i nic by nie było bo mieszka zaraz za rogiem itp. bzdury...Piłeś nie jedź koniec i kropka.
Napisał: Y@$&€c dodano: 2019-01-08 23:04:58

mysza- donos na potencjalnego przestepce, ktory dopuscil sie wykorczenia- to dobry donos- oby takich donosow bylo jak najwiecej !
Napisał: Baba dodano: 2019-01-09 14:54:55

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.