Nowe auto dla GCK

aktualizacja: 2019-03-20 12:34:44     nr wiadomości: 38752     przeczytano: 2406     Ilość komentarzy komentarze: 2

Samochód to podstawowe narzędzie w pracy wielu instytucji. Jego brak utrudnia realizację powierzonych zadań, zwłaszcza tych, gdzie trzeba się przemieszczać i przewozić niezbędny sprzęt. Służbowycjh pojazdów nie omija upływ czasu, przybywa im lat i kilometrów na liczniku, te najbardziej wysłużone zaczynają się psuć.

Decyzję o nabyciu nowego samochodu osobowo-ciężarowego, przystosowanego do przewozu 7 osób (w tym kierowcy) podjęło Grajewskie Centrum Kultury.

Zgodnie z opracowaną specyfikacją pojazd ma być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2019 r., turbodiesel o pojemności do 2,3 l, mocy silnika przynajmniej 120 KM z manualną 6 – biegowa skrzynią. Dodatkowo auto ma posiadać m.in.: klimatyzację, ABS i system stabilizacji toru jazdy, szyby boczne przednie sterowane elektrycznie, czujnik deszczu i zmierzchu, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, wspomaganie parkowania, autoalarm, przyciemnianą szybę drzwi bagażnika i tylne szyby boczne, stalowe obręcze kół, jak również kompleksowe ubezpieczenie OC AC i NNW.

Dealerzy samochodowi mogą składać swoje oferty do 15 kwietnia br. Samochód zostanie dostarczony w ciągu 2 miesięcy od dnia podpisania umowy.

 
/e/

pod jakiego sprzedawcę to auto.bardzo wymowne ostatnie zdanie tego zapytania hehe
Napisał: rolnik dodano: 2019-03-20 18:04:25

O czym ty mówisz to nie prl ,kazde auto produkowane w dzisiejszych czasach posiada te opcje - tu nie ma nic pod kogoś zacofancu !
Napisał: Rob dodano: 2019-03-21 12:58:04

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.