Nowa, lepsza ul. Łazienna

aktualizacja: 2018-11-08 12:15:16     nr wiadomości: 37680     przeczytano: 3520     Ilość komentarzy komentarze: 2

Ruszył remont ok 50 - metrowego odcinka chodnika przy ul. Łaziennej w Grajewie. 

Wykonawca rozpoczął prace od zdemontowania starych płytek betonowych, rozebrania krawężników oraz obrzeży trawnikowych. Nieestetyczny, wysłużony ciąg pieszy zostanie zastąpiony nowym, z kostki brukowej. Już  niebawem mieszkańcy będą mogli bezpiecznie poruszać po równej alejce.

W celu realizacji zamówienia przeprowadzono procedurę rozpoznania cenowego. W odpowiedzi wpłynęło 5 ofert, w różnych cenach. Najdroższa z nich opiewała na kwotę ponad 52 tys. zł, najtańszą propozycję złożyło Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Grajewie - prace wykonuje za blisko 15 tys. zł.

To nie jedyny „projekt chodnikowy” przeznaczony do realizacji jeszcze w tym roku. Kolejnym będzie remontowany odcinek o długości 80 metrów przy ul. Konstytucji 3 Maja, dodatkowo deptak zostanie poszerzony. Zadanie za kwotę 18 tys. zł zrealizuje także miejscowy PUK.

 
/e/

Na 3 maja deptak poszerza a na Łaziennej zwęzili Moze i byl troszkę nierówny ale znam w Grajewie znacznie gorsze Teraz będą mieli gdzie stawać samochodami a piesi bedą przeciskać się pomiędzy. Tanio nie zawsze znaczy lepiej!
Napisał: Z 1000lecia dodano: 2018-11-08 23:50:05

I najpóźniej 3 miesiące po tym jak chodnik ułożą, przyjdzie PEC, wodociągi, tpsa, czy inni gazowcy, żeby nawierzchnie zdjąć i rów na rury i kable wykopać. Grajewo- tego nie pomalujesz.
Napisał: G dodano: 2018-11-09 09:30:42

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.