Nietypowa interwencja

aktualizacja: 2019-07-10 17:04:21     nr wiadomości: 39698     przeczytano: 7234     Ilość komentarzy komentarze: 4

Do nietypowej interwencji grajewskich policjantów doszło w poniedziałek. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w Grajewie biega sarna i nie może wydostać się na zewnątrz. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z grajewskich patrolówki, którzy przy pomocy weterynarza pomogli wydostać się zwierzęciu. Pomoc przybyła na czas, a sarna może znowu cieszyć się wolnością.

Do nietypowej interwencji grajewskich policjantów doszło w miniony poniedziałek. Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na jednej z posesji przy ulicy 11 listopada w Grajewie biega sarna i nie może wydostać się za ogrodzenie. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol Policji. Mundurowi po przybyciu na miejsce zobaczyli małą sarnę, która zdezorientowana biegała po ogrodzonej posesji i nie potrafiła wydostać się na zewnątrz. Policjanci natychmiast poprosili o pomoc lekarza weterynarii. Sarna została złapana, a następnie wypuszczona na wolność.

Na szczęście pomoc przybyła na czas i zwierzęciu nic się nie stało. - KPP w Grajewie

I co s tego nie powinno się dotykać dzikich zwierząt tym bardziej że została wywieziono niewiadomą gdzie.... Ta sarenka nawet do wieczora nie dożyje. Na marne praca policjantów. Nie poradzi sobie z drapieżnikami, powinna znaleźć się w ośrodku rechabilitacyjnym, który nie działa hehhh. Brak słów.
Napisał: Smutny dodano: 2019-07-10 21:17:21

Po plamkach na umaszczeniu widać, że to młode. Zapewne matka je zostawiła. Smutny ma chyba rację z jej szansami na przeżycie.
Napisał: kozioł dodano: 2019-07-11 09:15:26

Przestancie byc takimi pesymistami,zwierzeta na wolnosci radza sobie lepiej niz wam sie wydaje ,a najwiekszymi drapieznikami obecnie i zagrozeniem dla zwierzat sa ludzie...i rosnace zanieczyszczenie srodowiska.
Napisał: Anna dodano: 2019-07-11 12:43:03

Do Anna .Nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj!!! Smutny i koziol maja racje NIE PRZEZYJE !!!
Napisał: Roland dodano: 2019-07-12 16:44:35

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.