Nietrzeźwy sternik zatrzymany

aktualizacja: 2018-06-11 13:48:48     nr wiadomości: 35502     przeczytano: 3295     Ilość komentarzy komentarze: 0

Nietrzeźwego kierowcę oraz sternika zatrzymali grajewscy policjanci podczas minionego weekendu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Policjanci apelują o rozsądek na drodze, a także nad wodą.

Grajewscy policjanci zatrzymali w miniony weekend nietrzeźwego sternika, a także kierowcę. Jeśli chodzi o nieodpowiedzialnego amatora wypoczynku nad wodą to został on zatrzymany w minioną sobotę, tuż po godzinie 12.00, na jeziorze rajgrodzkim przez mundurowego z KPP w Grajewie, który pełnił służbę wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Z kolei w niedzielę, tuż po północy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę.  Został on zatrzymany do kontroli drogowej na terenie Grajewa. Mężczyzna kierował samochodem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo, miał on orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.  

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze, a także nad wodą.

Mundurowi przypominają również o możliwości nanoszenia zagrożeń na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.