Nielegalne automaty

aktualizacja: 2019-05-27 16:30:11     nr wiadomości: 39310     przeczytano: 6553     Ilość komentarzy komentarze: 1

Sześć kolejnych nielegalnych automatów w rękach podlaskiej KAS 

Intensywne działania operacyjne łomżyńskich funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej zaowocowały zatrzymaniem kolejnych sześciu nielegalnych automatów do gier hazardowych

W wyniku wzmożonych czynności kontrolnych prowadzonych na terenie Wysokiego Mazowieckiego, funkcjonariusze KAS z Łomży zatrzymali 4 automaty działające wbrew przepisom ustawy hazardowej. Nielegalne maszyny ujawniono i zabezpieczono w dwóch lokalach w centrum miasta. Kolejne 2 automaty zostały zatrzymane w późnych godzinach nocnych w jednym z lokali działających w Zambrowie.

Wejścia do pomieszczeń, w których znajdowały się automaty były objęte monitoringiem i  odbywała się szczegółowa selekcja osób wchodzących do lokali. Podczas sprawdzenia ujawnionych maszyn, funkcjonariusze KAS potwierdzili hazardowy charakter gier.

Automaty trafiły do łomżyńskiego magazynu depozytowego, a organizatorom nielegalnego hazardu grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego urządzenia oraz odpowiedzialność karna za przestępstwo skarbowe.

Od stycznia 2019 roku podlascy funkcjonariusze KAS zatrzymali łącznie 46 automatów naruszających warunki ustawy o grach hazardowych. - Radosław Hancewicz Rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej  w Białymstoku

 
 

kto w to jeszcze gra, wyłącznie idioci
Napisał: miras dodano: 2019-05-28 07:44:05

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.