Narkotyki w bieliźnie

aktualizacja: 2017-03-20 09:10:14     nr wiadomości: 31209     przeczytano: 4590     Ilość komentarzy komentarze: 3

Zarzut handlowania narkotykami usłyszał 25-latek z gminy Kalinowo. Mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych podczas kontroli jego pojazdu, kiedy policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Więcej marihuany i meferdon policjanci znaleźli w mieszkaniu 25-latka podczas przeszukania. 

Dzielnicowi z gminy Kalinowo podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli zaparkowany samochód z trzema młodymi mężczyznami w środku. Widok policjantów wywołał poruszenie i mężczyźni zaczęli zachowywać się nerwowo. Jeden z nich wrzucił sobie za spodnie jakiś mały przedmiot. Policjanci wylegitymowali mężczyzn i dokonali ich kontroli osobistej. Okazało się, że mężczyzna tak usilnie próbował schować w bieliźnie torebkę foliową z marihuaną.

Podczas przeszukania mieszkania 25 -latka policjanci znaleźli kolejne narkotyki – marihuanę i mefedron oraz małą wagę elektroniczną. Przesłuchano świadków i przeanalizowano zebrany w tej sprawie materiał. Okazało się także, że 25 -latek handlował środkami odurzającymi. Policjanci przedstawili mu zarzut za ten czyn. Z uwagi na to, że wypadek jest mniejszej wagi grozi za niego kara pozbawienia wolności do 2 lat. 
KPP w Ełku

 

ludzie po co karacie niewinnych za nic to jest chore prawo
Napisał: mysza dodano: 2017-03-20 11:57:10

Glupota i tyle w temacie
Napisał: gucio dodano: 2017-03-20 21:38:17

Do Myszy. To nie są niewinni , to są handlarze śmiercią. Niepotrzebnie ich żałujesz, oni tylko czekają aż się uzależnisz i zrobisz wszystko, aby dostać "działkę"
Napisał: cogito dodano: 2017-03-22 13:49:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.